Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal a barátnőnek...

Mit kezdjek azzal a barátnőnek vélt emberrel, aki irigy rám, pedig neki ugyanazok megvannak az életben (lehet anyagilag több is), mint nekem?

Figyelt kérdés
Elbeszélgetés lesz ezzel kapcsolatban, mert nem bírom felfogni ép ésszel, mire fel irigy. Úgy gondolom van benne annyi önzőség, hogy mindenben ő legyen az első, még ha ezzel mást bánt is.
2011. szept. 27. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad a kérdést. Önző, irígy = kell ez neked? Összedől a világ, ha nem a te barátod marad? Legyen csak másé.
2011. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, kiváncsi vagyok, mi lesz a végkimenetele a beszélgetésnek.

A kérdésedről a szomszédunk jut az eszembe, kő gazdagok, DE a nő minden mozgó lényre irigy, és mindig jár át hozzánk, anyának pedig szidja akit épp aznap látott.

Évi 5-6-szor mennek külföldre (Ausztrális, Usa pl.),mindent megkap a nő, és hihetetlen, hogy mennyire fáj neki, ha rajta kívül más is kap....megjegyzem még egyszer, hogy a környéken nincsen még egy olyan jómódú család, mit ők. A fura az,hogy a férje pedig szerény, és jóindulatú.Nem értem egész egyszerűen.....

majd beszámolsz a helyzetről? Ügyes légy!

2011. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mar nem nevezheto baratsagnak, tehat nincs mirol beszelgetni, elkell felejteni!
2011. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Logikailag értelmetlen az elméleted. Ha neki mindene megvan, lehet csak te gondolod úgy, hogy irígy. Ha esetleg mond valamit, vagy kritizál téged - mert nem feltétlenül kell mindenben egyetérteni, az még nem irígység, csak elmondja a saját véleményét.

Miből gondolod, hogy irígy?

2011. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert én akkor lehetek nagy, ha te kicsi, és én akkor leszek első, ha te csak második vagy, és az én gazdagságom akkor érvényesül igazán, ha te ott vagy mellettem mindig, mint csóró. Ne erőltesd ezt a barátságot, csak az egójának kellesz, ami elég nagy már így is.
2011. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!