Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn megismertem egy...

Társkeresőn megismertem egy lányt, de elég elentmondásosan beszél?! .

Figyelt kérdés
Pl azt mondta h ő nem keres most kapcsolatot, csak valakit akivel megoszthatja a bajait. Mondtam neki h lelkitámasznak elég gyenge vagyok, szval ez így nem fog menni, akkor már rögtön azt mondta h kapcsolatot akar. Mindig Ő keres amúgy, Én már nem is igazán foglalkoztam vele. Annak ellenére csinálja ezt h állítólag vannak mások is akiknek hasonló szándékai vannak/voltak mint nekem, és gondolom van köztük olyan is aki betöltené ezt a 'szerepet'. Miért csinálhatja ezt? Mit akarhat?
2011. szept. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kétségbe van esve és taktikázik.. valószínűleg a kutya nem figyel rá, viszont azt szeretné, hogy minden úgy történjen, ahogy neki kényelmes, kellemes, és ha ez nem jön össze, lejjebb ad az igényekből, nem törődve azzal, hogy ellentmondásba kerül magával.
2011. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aham, én is erre gondoltam h nincsennek is többiek, csak azt akarta h mégjobban 'hajtsak' felé, amivel nálam nem igazán ért el semmit...
2011. szept. 27. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már személyes találkozó?Gondolom nem,azért sem írtál erről...
2011. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Szerintem felejtős a lány.

Valószínűleg még 10 másik fiúval is levelezget és ki fogja választani a neki legmegfelelőbbet. Ha az mégsem jön össze megy a 9.-hez......

2011. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jah, nem volt még, bár ő már kezdeményezte volna, csak akkor adta elő h csak egy lelki szemetesládát keres, úh ezt kihagytam..
2011. szept. 27. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem volt találkozó,ne is legyen:)Ilyen egyszerű!
2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szvsz most lehet túl egy csalódáson, és a sebeit nyalogatja, ilyenkor jól jön egy helyes pasi, aki közeledik hozzá, mert jót tesz az egójának, ami most rendesen sérülve van. elítélni nem tudom, de ne szeress bele, mert pofára eshetsz.
2011. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
melyik társkeresőn vagy? hadd keresselek már meg :D
2011. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
facebook-->csajok és pasik alkalmazás v mi is a hivatalos neve...
2011. szept. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!