Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod...

Mit szólnál, ha a párod társkereső oldalra regisztrálna?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezz rá, hogy miért. A férjem egyszer regisztrált (fake névvel), hogy megnézze mit tett fel egy haverja. Egy hétig röhögtek a haver feltett fotóin és profilján.

Tehát kérdezd meg,hogyy miért tette

2011. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Persze, megkérdezem, ezzel csak az a bajom, hogy úgyis azt mond amit akar, nem nagyon hallottam még olyanról hogy: Igen drágám, azért mert keresem az utódodat.
2011. szept. 27. 22:04
 13/22 A kérdező kommentje:

És ezek után majd jobban figyel hogy titokban tartsa.

Holnap majd elbeszélgetek vele.

2011. szept. 27. 22:06
 14/22 anonim ***** válasza:
ha sajat adataival es keppel regisztralt akkor nincs mit magyarazni....
2011. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat, aki fake adatokkal regisztrált, és így kereste fel a partnereket, mert volt kapcsolata. Képet pedig csak emailben küldött.

Tudjátok, volt ilyenben már részem régebbi kapcsolatomban, ezért vagyok ennyire bizalmatlan, ha a párom társkeresőre megy fel.

2011. szept. 27. 22:40
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Jót röhögnék mert tudnám, hogy hülyeségből csinálja....elvből utál minden ilyen dolgot...max poénból csinálná...

de szerencsére eszébe sem jut:)

2011. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Többé nem lenne a párom.
2011. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg én vagyok a társa, nagyon kiakadnék, ha ilyen oldalakon keresgélne mást... Nálunk tuti balné lenne, valószínűleg szakítanék is. Egyébként is, ha már neki ilyeneken járna az esze akkor előbb-utóbb úgyis vége lenne a kapcsolatnak, szóval jobb lenne addig lépni, míg meg nem járnám jobban.
2011. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tipikus dolog ez manapság a házas,vagy kapcsolatban állók között is.


Saját történetem:a férjem úgy felejtette a gépet,egy percre én eközben odaültem és teljesen ledöbbentem,kikészültem,azt olvashattam,hogy a közeli randevú lehetőségét veti fel,válogatott kedves bókkal bolondította a nőt.

Hatalmas cirkusz lett belőle,annyira naív és buta voltam akkoriban még,ezelőtt 3 éve történt.


Persze a magyarázat az volt,hogy ő csak hülyéskedett...


Aztán valahogy én is regisztráltam,meg akartam érteni,hogy valóban csak játék lenne,addig-addig beszélgettem ott egy pasival ,hogy végül még találkoztunk is,azelőtt sosem hittem volna,hogy én ilyesmivel foglalkozzam,nem történt semmi komoly azon az egy-két találkozáson egyébként,leginkább visszavágás,vígaszkeresés ,magyarázatkutatás volt.

Sosem derült ki,hogy találkoztam mással,a csóknál tovább nem jutottam el,ott már megálljt parancsolt a józan eszem.


Később nyugodt hónapok jöttek,olyannyira nyugodtak,hogy simán bevállaltunk még egy gyereket,miután már megszületett igen magas mobil-telefonszámláink kezdtek lenni,kiderült,hogy nem az itthoni számítógépen,hanem a mobiljáról társkeresőzött,azt mondta,hogy nem is ő hanem a kollégája csinálta,az érdekes,hogy az ő nevével,adataival és ugyanazzal a szlogennel amivel ő a másik párkeresőn is rajta volt...


Ekkor már nem őrjöngtem...azt mondtam magamban,hogy akkor ezek szerint mi már csak egy szülőpár vagyunk,ha képes 50.000-60.000 Ft-okat eltárskeresőzni mikor két gyermeke van,iszonyatosan rosszul esett és onnantól elszállt az összes illúzióm vele kapcsolatban.

Sosem volt egy nagy szexőrül,miután a telefonos story volt próbálkozott nálam néhányszor ,elutasítottam,egyszreűen minek színészkedjem.


Mióta a kissebb gyerek 1 éve megszületett összesen talán 7-8 x voltunk együtt,még régebben én tettem meg mindent,hogy meghozzam a kedvét akkoriban bántott,hogy ő mindig fáradtságra hivatkozott ,most viszont már fel sem hozom a témát.


Szánalmas egy történet tudom...talán okulhattok belőle.

2011. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"képes 50.000-60.000 Ft-okat eltárskeresőzni mikor két gyermeke van"


Szerintem válj el, és azt a pénzt költse gyerektartásra!

2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!