Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban, házasságban...

Párkapcsolatban, házasságban tartod a kapcsolatod valamelyik exeddel? Mennyire szorosan?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 8 éve házas, van egy gyönyörű gyerekem, imádom a családom. Ettől függetlenül hetente legalább egyszer együtt kávézom a férjem előtti barátommal (4 éves kapcsolat volt, együttéléssel, 5 évvel fiatalabb volt nálam, nem ugyan azokkal az elképzelésekkel a közeljövőről, a férjem felbukkanásakor szakítottunk, békésen, civilizáltan). Mikor a férjemmel összejöttünk nem árultam zsákbamacskát, kikötöttem, hogy a srác nekem a barátom marad, mert bár a szerelem elmúlt de a szeretet és a tisztelet nem, ezzel a feltétellel vágjon bele a kettőnk kapcsolatába. Ő elfogadta, tiszteleteben tartotta, az exemnek azóta már van egy másik kapcsolata (6 éve), a barátnőjét is ismerem, találkoztunk többször, jókat dumáltunk, ő sem féltékeny.

Viszont a férjem barátai kiakasztanak (szeretem őket, jó fejek, csak ebben a kérdésben nem tudunk megegyezni). Szerintük ez felesleges és hülyeség és nem szokás és stb. Nem számít a véleményük (ebben a kérdésben a a férjemnél sem, hál istennek), de azért érdekel, másnál van-e ilyen eset és okoz-e feszültséget?


2011. szept. 28. 12:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

semmilyen formában sem tartom az exel a kapcsolatot.

1. nincs rá igényem. 2. a férjem sem tolerálná.

2011. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%

Soha nem lehet tudni, hogy mikor melegedik fel ùjra valami közöttetek. Nekem a férjem a volt kollégàmmal sem engedi, hogy tàrgyaljak, pedig valóban baràtsàg volt közöttünk. Az exemmel sem engedte, de neki a felesége sem jàrult hozzà.

Ti tudjàtok,hogy hogyan élitek az életeteket ebbe senkinek semmi beleszólàsa nem lehet, és még ràadàsùl a férjed is engedi. Akkor kinek mi köze hozzà.

2011. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

Egy exemmel tartom rendszeresen a kapcsolatot, az esküvőnkön is ott volt, ahogy a férjem két exe is. Babanézőbe is el szoktak jönni, nincs ebben semmi. Nem vagyunk féltékenyek, és végképp nincs szükségünk a másik engedélyére.


Értelmes, felnőtt emberek vagyunk, értelmes felnőtt emberekkel jártunk, nem muszáj acsarkodva vagy semlegessé válva befejezni a kapcsolatot. Szerintem pozitív, ha barátok tudnak maradni a felek.

2011. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, viszont a párom szinte mindegyik exével jóban van. A legtöbb lánnyal nem tartja a kapcsolatot napi szinten, de jóban vannak, ha épp olyan gondja van valamelyiknek, segít nekik, stb.


Az egyik lánnyal konkrétan nagyon jó barátok, találkoznak, hívják egymást. A lánynak is van barátja, a párom is engem szeret, tényleg csak barátok.


A párom ezt a kapcsolat elején elmondta, sőt, általában én is ott vagyok, mikor beszélnek. Megmondom őszintén, ez az elején engem eléggé zavart, és furcsa is volt, hogy ilyen jóban vannak, és hogy ennyi lány barátja van, de mára elfogadtam, hogy ő ilyen. Én is úgy voltam vele, hogy ez nem szokás, meg veszélyes dolog, de rájöttem, hogy felesleges aggódni. Te is tedd nyugodtan, amit eddig, majd abbahagyják. :)

2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
A feleségem meg is őrülne, ha a volt nőimmel szeretnék kávézgatni.
2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen! Bár én jóval fiatalabb vagyok,az ismerősi körömben van egy 40es nőci,akinek nem jött össze úgymond a párkapcsolat egy férfivel,mert bár tetszettek egymásnak stb de nem működött,csak pár hónapig,de békében váltak el.Mindketten házasok már..Így megmaradtak barátoknak,s tartják a kapcsolatot:)


Én 10 évvel fiatalabb vagyok nálad,annyi tapasztalatom sincs,mint neked,egyenlőre nem tudnám elképzelni, hogy valakivel a múltból barátságban legyek.Próbáltam, de nem sikerült. Talán az exek inteligencia hiánya miatt mindig eldurvult a helyzet,mikor próbáltuk fenttartani a "barátságot". Vagy pedig elszúrtuk azzal,hogy újra lefeküdtünk egymással.

2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%

Azert nem tunt el még az ex,

Hatha kozottetek ujra lesz sex.


De latom nem vagy ellene: "Heti 1 kave..."

2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
NEM!!!!
2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha a férjedet nem zavarja akkor tojd le magasról amit az ismerősök mondanak.
2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

én több előző párommal is tartom a kapcsolatot.


szinte az összessel jóban vagyok.

ez így normális.

2011. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!