Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le ennyire az...

Miért néz le ennyire az unokatesóm? Azért mert más vagyok mint ő?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy esküvőn ahol az unokahúgom is ott volt. Én 21 éves vagyok, ő 18. Ő egy menő csaj: sok haverja van, mindig pasizik, bulizik, iszik, cigizik, pörög. Én nem vagyok menő, de szégyenkezni valóm sincs mondjuk a külsőm miatt vagy ilyesmi, egyszerűen inkább itthonülős vagyok.

Az esküvőn úgy csinált mintha ott sem lettem volna: adott 2 puszit és ennyi volt a kommunikációnk pedig régen legjobb barátnők is voltunk. Volt hogy mosolyogtam rá és elfordult, mindenkivel táncolt de velem nem, átnézett rajtam, ha hozzászóltam egy "aha" volt a válasza és ott hagyott...Lenéz engem?


2011. szept. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
18 éves korban még mindig az a nagylány aki cigizik iszik, és minden héten b***atja magát? Ne viccelj már... Ilyen emberér felesleges küzdened. Lenéz téged, nem érdekled. Akkor fogsz neki kelleni amikor senki más nem lesz ott már mellette. Hagyd a fenébe.
2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
szard le ha ilyen
2011. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Hülye kis p.csa az unokahúgod, már meg ne haragudj. Sz.rd le, de magasan, te sokkal különb vagy, mint ő!
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az unokatesód még egy éretlen pisis kamasz, majd benő a feje lágya. Egy lázadó kamaszé az értékrendje, ki fogja nőni, és a köztetek lévő jó kapcsolat is helyreáll.
2011. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lagzi jó alkalom lett volna, hogy tisztázd vele, mi a problémája veled, hogy ilyen undok és lekezelő? Pont úgy viselkedik, mint akit megsértettek valamivel. Kérdezd meg tőle legközelebb, ha továbbra is ilyen elzárkózó, hagyd a csudába, annyit nem ér az egész, hogy kepesszél egy majomnak! (Még csitri, majd megjön az esze - talán!)
2011. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle,mi baja van veled


nem lehet hogy olyat mondtál neki ami szerinted nem volt sértő,de lehet hogy őt mégis megbántottad vele?


de szerintem ne keresd annyira a társaságát,ha folyton őt ugrálod körül,idegesíteni fogja :/

2011. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést magadban sem kellett volna megfogalmazni.Egyértelmű,hogy nincs értelme egy ilyen után futni.
2011. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy inkabb neked lenne okod szegyenkezni miatta, de te ennel okosabb vagy :) hagyd ot, amig felno. Ami nem megy magatol, azt nem kell eroltetni, kulonbozo karakterek vagytok, nincs ebben semmi rossz. Csaladi osszejoveteleken egy szia- hogy vagy- jol, es te- en is- akkor jo, szia, es ennyi.
2011. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn nem is foglakoznák vele,egyáltalán sött sajnálnám,hogy ilyen,mert pasi cigi bulizás nem visz jo utra, mint ahogy nem foglalkoztam az enyémel, mert mi sem áltunk tul közel az unoka hugomal. Pedig egy idösek vagyunk sött sajnálom mert olyaná fajult ahány gyerek anyi apa.
2011. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!