Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem, és sok egyes,...

Első szerelem, és sok egyes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középsulis lettem,és szerelmes...első szerelem...és már kaptam infóból egy egyest,szerb nyelvből,irtunk matekból,angolból,kémiából ellenörzőt és azok is egyesek lesznek,semmit se tudtam :/ bár suli is elég nehéz,de bevallom nem is tanultam sokat,de becsúsztak az egyesek.Anyám pedig ma üvöltözött rám,hogy letilt facebookról,mert az miatt vannak az egyesek,pedig szerelem miatt...de nem merem elmondani,mert kinyirna :/ halottam,hogy apuval beszélték,hogy:remélem nem lesz szerelmes,mert ha igen,nagy baj lesz...nem engedik,hogy legyen barátotom :( akkor majd nem tanul,meg minden...és ma 5 perces rammstein koncert volt itthon,anyám üvöltözött,ajtót csapkodott,meg szidott,hogy ha megtudja,hogy kapok még egy egyest mindentől eltilt :/ most mit tegyek? 15/L
2011. szept. 28. 21:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
92%

Egyszerűen csak féltenek,azért nem engedik valószínüleg.

De ha a szerelmed jól nevelt,tisztelettudó stb. és beutatnád nekik szerintem nem lehet baj...

Ráadásul ők is voltak fiatalok,próbálj meg beszélni anyukáddal 1-2X kettesben,ha tehetitek,mert akkor a kellemes,régi emlékek feltörnek belőle és talán megértőbb lesz!! :)

Sok sikert :)

16/F

2011. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Rendben majd megpróbálok beszélni vele :)
2011. szept. 28. 21:24
 3/18 habibi ***** válasza:
100%
szedd össze magad és ülj le tanulni! Hacsak nem akarsz megválni a szerelmedtől, és akkor meg a szerelmi bánatod miatt lesznek rossz jegyeid. Tehát a szerelem érdekében tanulj! Szerencsére nekem nem volt ilyenem, mert az elég gáz lett volna... épp érettségim előtt pár nappal lettem szerelmes :)
2011. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljál ! Szerelem, egyéb kifogás. Tanuljál mindemellett lehet.

Látod milyen igaza van anyudéknak, még nem tudják, hogy szerelmes vagy, de azt igen, hogy akkor nem tanulsz.

És ha eltiltanak dolgoktól, igazuk van. Csak remélhetőleg azzal a szabadidőddel a tanuláshoz kezdenél.

Nem maguk miatt akarják ám elsősorban, hanem miattad. Hogy később az életben lehessenek lehetőségeid, és minél jobban tanulsz, jobb sulikba jársz, több mindenhez értessz, tudsz, mert van lehetőséged a jegyeid alapján választani, annál jobb lesz neked.

Sokan mások voltak szerelmesek, meg egyéb mindenféle bajuk van, mégis muszály tanulni, különben magával szúr ki az ember. Én lehet meg sem várnám míg eltiltanak, hanem elgondokoznék, hogy igazuk van, és tanulnék, bizonyítani magamnak, és nekik is kicsit.

2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ülj le és tanulj:D Rammstein koncert:D Ne szólj nekik még szerintem arról hogy szerelmes is vagy mert tényleg véged:D Bocsi, de jobbat nem tudok, mint hogy pár napig vezekelsz a könyv felett és adod a jó kislányt. Ja, és erőteljesen fohászkodsz hogy ne csússzon be több egyes a közeljövőben. Sok sikert:) Általában pár hét alatt lecsitulnak az ilyen dolgok, legalábbis én azt tapasztaltam. Csak nem kell az útjukba kerülni, és azért tanulni se árt egy keveset. a szerelem már csak ilyen:D Több figyelmet kap mint a szerb nyelv:D
2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek. Igaz látom ő maga is fiatal, nem tudja még hogy is van ez.

Attól, hogy megértik az ember szerelmét, mert ők is voltak már abban a cipőben, az nem jelenti, hogy megértik, és elfogadják, hogy akkor bukjon csak meg mindenből, hát szerelmes a kicsike.

2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
tessék leülni és elkezdeni tanulni, hidd el, ha össze szeded magad, a szerelemmel sem lesz baj!"Mindent a szerelemért" és ha ennek a tanulás az ára, akkor megéri vagy nem?Károdra nem fog válni, ez a második jó dolog benne :)
2011. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, ha nem akarják, hogy szerelmes legyél, ha ennyire le tudják blokkolni az agyműködésedet a hormonjaid. Nekem is volt szerelmem középiskolás koromban, mégis kitűnő voltam. A kettő nem összeegyeztethetetlen, csak némi energiát kellene fektetni bele.
2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
73%

21:27

Igen fiatal vagyok még,de nekem ez a személyes tapasztalatom :)

Én pl már 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel nem,hogy rosszabbak lettek volna a jegyeim,csak jobbak :)

Neki is szeretnék bizonyítani és nekem ez erőt ad :)

2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
És nem tudod megszervezni az életed? Minél spontánabb vagy, annál kevesebb dologra marad időd. Használj ki minden percet, csinálj napirendet, és egy csomó más dolog is bele fog férni az idődbe.
2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!