Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm elköltözik...

A legjobb barátnőm elköltözik messzire. Illik ilyenkor valamit adni neki? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Szóval már nem először készül elköltözni, amikor úgy volt hogy elmegy, akkor adtam neki egy kabalát emlékül. De visszajött pár napon belül. De most tényleg elköltözik. Most adjak neki valamit? Már van egy pár ajándéka amit tőlem kapott, van közös karkötőnk is. Nem tudom mit csináljak. Van valami jó ötletetek, amit adhatnék neki emlékül?
2011. szept. 29. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kívánj neki sok szerencsét..Nem kell adnod már semmit..:)
2011. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ölelést. Ez bőven elég.
2011. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biztosak vagytok benne?

Egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2011. szept. 29. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne..De te,mivel hogy rákérdeztél,tuti veszel neki valamit..:)
2011. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne :D
2011. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki még egy kabalát. Lehet, ez is bejön.
2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi kabalát vedd vissza.
2011. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

adj neki valami személyeset :)


pl egy képet kettőtökről


akkor emlékezni fog rád :D


13l

2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy olyan szétválaszthatós nyakláncot adnék neki, aminek egyik fele nálad, másik fele nála van. De ha ilyen jellegű a közös karkötő, akkor ugye ez kiesett..

De biztos van vmi vicces közös képetek, azt nyomtasd ki/ hívasd elő, ragaszd fel vmi lapra, aztán írd körbe idézetekkel.. Vagy vmi ilyesmi jellegű dologra gondolnék.

20L

2011. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet.. Nyáron költöztek el. Én vettem egy kis füzetecskét, figurás, aranyos. :) És beleírtam a közös emlékeink egy részét, hogy milyenek voltunk régebben, milyenek most. Élmények, persze minden élményhez egy egy képet ragasztottam :) Mit ne mondjak.. nagyon nagyon örült neki, és rettenetes sírt mikor odaadtam neki, és elváltunk. :( :) Ez egy emlék marad neki, amit nem eszik meg, nem iszik meg, csak van.. még is többet ér sztem mint bármilyen más plüss figura stb. :)
2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!