Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az anyukám és nem...

Meghalt az anyukám és nem tudok sírni miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudok sírni és félek ha a temetésen sem tudok majd sírni,és szégyenlek sírni mindig az jár a fejembe hogy ki fognak röhögni az emberek ha sírni fogok.

17/F


2011. szept. 29. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
miért rohognének ki? meghalt az anyukád ... kevés olyan ember van aki nem ilyen helyzetben és ha te most nemsírsz majd idovel fogsz..egyébként részvétem
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem...:(

De a sírást el ne fojtsad,ha érzed jönnie kell engedd.

Vannak emberek akik csak belül sírnak,kifele nem tudnak,apukám is ilyen.

2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapjáraton nem vagy sírós fajta, az nem gáz, mindenki másmilyen. Ha meg sírni akarnál legszívesebben, akkor add ki magadból! Aki épeszű, az nem fog, főleg ilyen szituációban kiröhögni... semmi gáz nincs abban, hogyha vkivel vmi rossz történik vagy megbántják, sír. Ha magadban emésztődsz, akkor sokkal nehezebben tudod feldolgozni...
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kiröhögni,hidd el! Nagyon sajnálom!Részvétem!
2011. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sírtam az apukám temetésén, az a pont nekem később jött el. Igazából soha senki temetésén sem tudok sírni, mégha nagyon közeli is az illető. Én mindig 4 fal között szoktam, magamban. Pedig én nő vagyok.
2011. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Temetésen én sem tudok sírni...

Majd eljön az idő, mikor túllépsz ezen a sokkon...


Sajnálom, őszinte részvétem. Kitartás!

2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Azt csak bunkók mondják, hogy egy férfi az nem sír.

Ha nem érzed és nem jön a sírás magától nem kell eröltetned. Ha jönni akar semmit nem tudsz tenni ellene mert kitör az emberből és kész. Aki kiröhög az egy állat, vagy még annál is alább való.

Szerintem még annyira friss anyukád elvesztése, hogy fel sem fogod.

Nekem nyáron halt meg már nagyon öreg volt mert én kései gyerek vagyok. Mindig azt mondogatom, hogy szép kort ért meg.(talán ezzel nyugtatom magam) Akkor bőgtem mint az állat most meg nem értem, hogy bírom ki, hogy nem járkál itt közöttünk.

Mikor több hete nem látod akkor döbbensz rá mi történt.

2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rögöhnek ki !!!!! Még felnőtt férfiakat sem röhögnek ki sok esetben ha bekönnyeznek, sírnak, főleg nem, mikor saját anyukájukat siratják.

Ha nem kell sírnod nem baj, még lehet nem tudatosult totálisan, hogy minek nézel elébe. De ha jön a sírás, engedd ki, senki nem fog kiröhögni, és utána megkönyebbülsz, kevésbé fog kerülgetni a sírás többször.

Fogadd őszinte részvétemet !

2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

részvétem:(

én is elvesztettem anyukámat, 13 évesen..én sem sírtam egészen a temetésig, gondolom még sokkban voltam..a temetésen szakadt át valami bennem..

egyébként jobb ha kiadod magadból, sajnos nem így tettem és még ma sem tudok úgy beszélni róla, hogy ne jönnének könnyek a szemembe..

20/L

2011. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak magamban tudok jól sírni, mások előtt utálok, mert gyengének érzem magam miatta. :(

Anya halálakor rendesen sírtam, bár kevésszer, mamánál szinte hidegen hagyott a dolog, csak tébláboltam összevissza, de mikor meghallottam papámat zokogni, akkor robbant ki belőlem, de akkor nagyon durván.

Papánál meg szerintem nem is sírtam, csak szomorúan tudomásul vettem, ami történt.


A temetésen tudok sírni, de igazán, úgy, h megkönnyebbülök utána, csak egyedül.

2011. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!