Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álladó veszekedés témája a...

Álladó veszekedés témája a férjemmel, a zenei ízlés. Ő csak klasszikust hallgat én csak mait. Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Sokat vagyunk együtt,imádjuk a zenét,de egymás zenéje az agyunkra megy.OTthon cask nem fogunk fülhallgatóval járni...állandóan.

Én 30 seconds to mars rajongó vagyok,ő utálja őket..

Ti párotok mit hallgat?Mi a Ti kedvenc zenekarotok?

Neki Csajkovszky....:D


2011. szept. 30. 14:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
a párom R-go-t, Bonanzát és hasonlókat hallgat, én Titkolt ellenállást, Egészséges fejbőrt és hasonló magyar zenéket! mi is utáljuk egymás zenéjét!
2011. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%

pedig ez a toerancia: fülhallgató,vagy külön szobában zenehallgatás,vagy egyszer a te kedvenced,egyszer az övé.


ha már ilyeneken borul a bili,mi lesz veletek később???????

2011. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem ilyeneken,csak ezen.
2011. szept. 30. 14:25
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk itt az irodában mindenki normális zenét hallgat.. én vagyok olyan paraszt, hogy betolom néha a Dolly Rambo-Pisi kaka wodoobaba számot, vagy a Cicciolina Boa Oboáját, vagy Kiszel Tünde örökzöldjét :)
2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Én és a párom Skid Row-t, Metallica-t,meg ilyeneket hallgatunk. Ez a nagy szerencse hogy ugyanazt szeretjük.:-)
2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%

És te miért nem szereted a klasszikust? Szép pedig. CSak egyféle zenét hallgatsz? Sivár.

Amúgy egészséges kompromisszum. Ez egyébként válóok.

2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

mi összecsiszolódtunk


otthon csak a közös kedvencek,a többi melóbamenet fülessel

2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom régen imádta a tuc-tuc house zenét, én meg inkább rock zenét hallgattam mindíg.

Csináltam neki egy CD-t a kocsiba amin a kedvenc szerelmes dalaim voltak, 2 hét múlva ő kérte hogy adjak még neki cd-t, mert már unja azt az egyet..

Mostmár egyáltalán nem hallgat csak rockot.

Próbáld meg egy ideig hallgatni az ő zenéjét, ne sértegesd, tégy úgy mintha kezdene tetszeni.

Utána ő is bele fog hallgatni a te zenédbe, és hipp-hopp lesz kompromisszum.. :)

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Párom a tüctüc zenét szerette hallgatni, én meg összevissza mindenfélét. Ízlésünk nem mindig egyezett..


Mióta gyerekünk van, nincs más csak mesefilm zenék, micimackó, komolyzene és hasonló finomságok .. nincs az, hogy most az én vagy az ő cd-jét hallgatjuk a kocsiba :]]]


Ha egyedül megy, akkor természetesen kicseréli a cd-ket :):)

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én nagyon is szeretem a klasszikus zenét,méghozzá leginkább futáshoz.Amikor futópadozok akkor szívesen bármennyit;)

Nem sivár,csak írtam 1-1 példát a kedvencekre.

DE ha nekem 8 órát vezetnek kell beethovenre én ne haragudj de bealszom,nem kapom meg a kellő adrenalin adagomat.Ő viszont csak a klasszikust szereti.És elég rossz úgy utazni HOSSZÚ ÓRÁKON ÁT,hogy semmilyen zene nem megy.

Ő pl szereti a JAZZZZZT,amit én nagyon nagyon nagyon utálok. Én szeretem a ROOCKott amit ő nagyon nagyon nagyon utál..

2011. szept. 30. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!