Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Létezik köztetek...

Férfiak! Létezik köztetek olyan aki hűséges tud lenni egy nőhöz testileg-lelkileg? És ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés
A nők válaszai ahol azt firtatják hogy az ő párjuk soha nem csalná meg őket...bla bla nem érdekelnek. Köszi!
2011. szept. 30. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
mert nőben léteik ilyen szerinted?
2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, 6 éve vagyunk együtt a már feleségemmel. Csak ő volt az életemben és meg se fordult soha sem a fejemben, hogy megcsaljam vagy még csak arra gondoljak. Imádom és nem tudom elképzelni, hogy valaki másra lenne szükségem.

Tudom, még fiatal vagyok, meg majd jön az oltás, hogy ez majd megváltozik, de ez hülyeség. Ő van és lesz is az egyetlen nő az életemben, nagyon-nagyon szeretem.

2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, erre is van szavatossági idő? 2 év és mehet a megcsalás?
2011. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
45 éves vagyok, 2 év együttélés után 10 éve házas. Sosem csaltam meg a feleségemet és egészen biztos, hogy soha nem is fogom. Előző kapcsolataimban sem csaltam meg senkit.
2011. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyok a feleségemmel. Soha nem csaltam meg, és soha nem is fogom. A hűtlenség az én elveimbe nem fér bele. Teljesen kizárt dolog. 28/F
2011. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik, és meddig? Örökké szeretni fogom, akármi lesz...:)
2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:-) Ha igaz amit irtok,márpedig miért ne lenne,akkor nagyon örülök. Komolyan mondom most boldogabb lettem picit:-)

És igen,szerintem nőben is létezik ilyen.

2011. szept. 30. 20:26
 8/10 anonim válasza:
30%
Nekem 2-3 év után elkezd hiányozni az új hús, akármennyire szeretem a párom, sajna a testnek is vannak törvényei. Mintahogy akárhogy akarod se tudod befolyásolni, hogy ha két évig minden reggel müzlit eszel, ne unj rá. Kell a változatosság, mindig, mindenben. 27f
2011. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kössz az őszinte választ. És olyankor lekoccolsz,vagy csak keresel 1-2 alkalomra valaki mást,és utána minden megy tovább még egy ideig?
2011. nov. 26. 10:44
 10/10 anonim válasza:
38%
Egy jó kapcsolatot soha nem adnék fel a testi vágyak miatt. Úgyhogy nem "koccolok le", és nem is feltétlen keresem az alkalmat, hogy megcsaljam a páromat, egyszerűen ha úgy adódik, és tudom, hogy nem lesz gond belőle, akkor időnként egye fene... És ez teljesen független az érzelmektől, mint mondtam, ez a test törvénye, tisztán, nyersen. Üdv. előző voltam (egyébként a nők általában ezt nem értik, és ezt meg is értem, hogy nem értik, nem is lehet, másképp működünk)
2011. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!