Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már mindenkiből,...

Elegem van már mindenkiből, miért kellett anyámékban is csalódnom?

Figyelt kérdés
Szoktam mondani,hogy anyósom nem jön a gyerekhez,meg el sem viszi.Állandóan azt kapom,hogy aki meg elvinné,annak meg nem adom.Ma már mondtam neki,hogy a nyáron ott volt 3-4x majdnem egy hetet.De én miért nem megyek el a fiammal.Mert építkezünk,meg örültem,hogy nagytakaríthattam.Múlt héten volt a férjem szülinapja,12 év óta először jöttek el.Eddig mindig mi mentünk.A férjem délre ért haza.Ez volt az első probléma.A második,hogy délután a háznál volt egy kis dolgunk.Mondtam,gyertek el,legalább vigyáztok a kicsire.Ők nem,inkább hazamennek.1 hét után ma derül ki,hogy ők megsértődtek,mert mi kipateroltuk őket és abból csak a hülye nem értett,amit mondtunk.És amúgy is miért beszél így velem a férjem és el ne merjem mondani neki,mi miről beszélünk,mert megint leugatja őket.És miért volt ez a múlt hét végén,mert ők minden programjukat elhalasztva eljöttek,meg nagyanyámat is visszavitték az otthonba,ő meg ilyen.A nagy program arról szólt,hogy semmit nem csináltak volna.Nagyanyámnak örültek,hogy visszament.Nála is szembe megy a csíz,a háta mögött meg az utálkozás.Komolyan elegem van,hogy senkinek nem jó ahogy csinálom.Eddig az volt az álmom,hogy lesz egy családi házunk,ott évente legalább 2x a nagy család összegyűlik.Anyám utálja anyósomat,a férjemre fúj a családja,most már anyám is ilyen.És mindenki között én vagyok a villámhárító.Ha a férjem meg elmondja a véleményét anyáméknak,akkor meg úgy megsértődnek,többé tájunkra sem jönnek.Elvárja mindkét szülő,hogy csak mi menjünk,mi utazzunk.Másik kérdésük meg,hogy miért nem épül már a ház.Szívem szerint elköltöznék valahová olyan messzire,hogy évente csak 1x jöjjünk haza és legalább nem ugatnának bele a dolgainkba.
2011. okt. 1. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz koltozz. Mindebbol csak annyit ertettem meg, hogy a szulinapon nem a csaladot akartad egyutt, (hamar eljottek), hanem Te anyost vagy anyadat? beakartad allitani a gyerekvigyazasra, mert "nektek dolgotok volt a haz korul". Milyen szulinap ez igy?
2011. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem hogy, mit akarsz kérdezni?
2011. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam a panaszod,Sajnállak,hogy te vagy akire ez hárul és te viszed a család terhét.

Szerintem nem kellene ennyire rágörcsölni.ha nem megy nem kell erőltetni.

2011. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs,lehet,zavaros volt.a férjemnek volt szülinapja,anyámék jöttek el.őket akartam megkérni,hogy foglalják le a kicsit,míg a dolgunkat elintézzük,de ők inkább besértődtek és hazamentek.most azon lovagol anyám,hogy miért nem volt többet nála nyáron a gyerek és miért nem mentem én is.semmi nem jó anyámnak,amit én csinálok,ő csak "segítségből" mindenbe beleszól,mindent kikombinál fél szavakból.és hogy kihangsúlyozta,hogy ők minden programjukat félredobva jöttek el,mikor semmi programjuk nem volt.ha nem hívom őket az a rossz,ha hívom,miért nem úgy történik,ahogy ők kigondolták.ha odaadom a gyereket,én miért nem megyek,ha nem adom,akkor meg milyen vagyok.sokáig bosszantanak,kiírom,hogy gyermek megtekintése ekkor és ekkor és mindenki mehet a sunyiba.és nem adom senkinek,akkor legalább lesz indok,miért puffognak.
2011. okt. 1. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van és sajnàllak, hogy az anyud is ilyen veled. Tudod hagyd duzzogni õket, majd észbekapnak, ha akarnak.
2011. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!