Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiam állandóan péntek...

17 éves fiam állandóan péntek és szombat esténként bulizgatni jár el. Nem jön haza részegen, legfeljebb kissé becsípve. Nem tiltom meg neki, de szerintem érettségi évben többet kellene foglalkoznia a tanulmányaival. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább most bulizzon, ha csak egy-két napról van szó.
2011. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
A minden héten péntek szombat valóban sok. A heti egy alkalom is sok. Havi 1-2 oké. Nem ismerjük őt, ha ez nem megy a tanulás, otthoni teendők kárára, akkor elfogadható, bár szerintem mint mondtam így is sok. Ha a kárára megy, akkor ne engedd, ülj le vele beszélgetni, segítsd a tanulásban, stb.
2011. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám is eljárt mindig bulizni hétvégente osztálytársaival,

még érettségi előtt pár héttel is, mégis mindenből jól teljesített.

2011. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon helyes hogy bulizni jár! Nem kis gyerek, és had szórakozzon a az "iskolai robot" után... 27/f
2011. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy pénteken és szombaton eljár bulizni. Le kell vezetni a héten összegyűlt feszültséget. Valaki a gép előtt punnyadva valaki meg vad bulizással vezeti le. Szerintem a péntek és a szombat arra való, hogy bulizzunk. Nem hiszem, hogy ha nem menne bulizni, akkor tanulna. Legalábbis hétvégén nem.
2011. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
ha nem megy a tanulás rovására akkor szerintem nincs akadálya.
2011. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
azért nem akkora dolog az az érettségi,hogy ne lehetne bulizni mellette. Gondolom úgysem este tanulna,arra ott vannak a hétköznapok.
2011. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Miert, mikor menjen a szerencsetlen? Hetkoznap a suli miatt nem tud, hat akkor legalabb pentek-szombat.

Akkor szepen ki tudja aludni magat. Napi 24oraban ugyse lehet tanulni allandoan, kell neha pihenni is.

2011. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
13:39-es vagyok. Nem értem mi ez a lepontozás, azt gondolja a többség, hogy kizárólag bulizva lehet kikapcsolódni? Én életemben nem voltam "bulizni", diszkóban, és nem hiányzik. Elmentem 1-2 barátnőmmel valahová, állataimmal foglalkoztam, olvastam, stb. Nem azt mnodtam, hogy éjjel-nappal tanulni kell, sőt épp azt, hogy ha ez nem megy a tanulmányai rovására, akkor oké, bár számomra még így is sok. Nem csak bulizva lehet kikapcsolódni.
2011. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő úgy szeret kikapcsolódni, hogy bulizik, akkor szerintem igazad van, hogy nem tiltod. Csak akkor kezdj el aggódni, ha nagyot romlanak az iskolai eredményei.

Ennyi idős koromban én is sokat buliztam, ilyenkor volt, hogy be is csíptem, mégis nagyon jó eredménnyel érettségiztem.


14:36

Az, hogy neked sok heti egy-két buli, másnak még nem sok. Tudod, nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek az a legnagyobb szórakozás, hogy olvas és az állataival foglalkozik (mondjuk én mindkettőt szeretem), van akinek az a kikapcsolódás, hogy heti egy-két alkalommal elmegy bulizni. Attól, hogy te ezt nem tudod megérteni, nincs ezzel semmi baj.

2011. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!