Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki, ha egy...

Szerintetek is ciki, ha egy felnőtt férfi nem köszön, mert megsértődött?

Figyelt kérdés

Problémáját csak ordítással képes "elintézni", csúnyán beszél, fenyegetőzik, és ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja akkor megsértődik és nem hajlandó köszönni sem?

Szerintem ez nagyon gáz egy felnőtt embertől (40 év körüli férfiről van szó).

Csak kíváncsi vagyok mit gondoltok: tényleg így kell kezelni a helyzeteket???


2011. okt. 2. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én ismerek sok ilyen idiótát. Nem volt gyerekszobája és még nem sikerült felnőnie. Ovis viselkedés.
2011. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szánalmasak az ilyen emberek. Sajnos nekem is van egyhez "szerencsém", ráadásul ő még történeteket is talál ki rólam és próbálná a baráti körömben terjeszteni...

Ha tudod, teljesen zárd ki az életedből azt az embert. Ne generálja feleslegesen a feszültséget, gondolom meg van nélküle is a magad baja. Ha meg nem tudom, akkor kitartást.

2011. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Félig-meddig ki tudom zárni az életemből, és bevallom nem is baj, ha nem köszön és nem kell vele beszélnem.

Először idegesített, hogy ilyen ostoba, de aztán rájöttem, hogy mennyire buta ember, aki így viselkedik.

2011. okt. 2. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább ostobának és szánalomra méltónak nevezném, nem cikinek.
2011. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. A pasi tök ostoba, és szánalmas, csak az a baj, hogy emellett még agresszív is. Utálatos, csak nem tudja magáról. Az egyik legundorítóbb ember, akit valaha ismertem.


Köszi, hogy írtatok!

2011. okt. 2. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba, gőgös. Ez már több mint ciki.
2011. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, több mint ciki.

Köszi neked is a választ!

2011. okt. 3. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked kicsodád, kollégád?
2022. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!