Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet vagy sem? Anya, apa...

Albérlet vagy sem? Anya, apa és 2 éves gyerek, most 3,5m*3m szobában lakunk, másik szobában 83 éves mama aki ugye mindenbe beleszól, de ingyen, mert a férjem nagymamája.

Figyelt kérdés
Merjünk-e külön menni egy fizetéssel,mert én otthon vagyok a gyerekkel,romániában 2év a gyes és 3 évesen veszik be az oviba,nyugodtabban lennénk és ez a szoba már kicsi 3nak.falun lakunk ,szerintetek aki már lakott eggyütt ilyen körülmények között mit tud javasolni?várjunk még de mire?
2011. okt. 3. 12:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

Eddig mire vártatok?

Most komolyan, ahogy cseperedik a gyerek, hogy fogtok este összebújni, szeretkezni...?


Nem is értem, én ilyen körülmények közt nem feltétlen vállalnék gyereket (még ketten csak meghúzzuk magunkat, de gyerekkel?!).

2011. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem könnyü ilyen körülmények közt lakni, de gondolj bele. Egy albérlet elviszi a férjed fele fizuját, és nehéz lesz kijönni annyi pénzböl, viszont ha van még egy kis türelmetek, kivárjátok (nem rosszindulatból mondom, de a mama se fog örökké élni, és 83 év már szép szám). Türelem rózsát terem.
2011. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
jól indult,majd megleszünk együtt legalább a mama nem lesz egyedül,de már kezd a terhére lenni neki is.
2011. okt. 3. 12:24
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vàrjatok addig, amig a gyermeked nem megy oviba. Utàna kereshettek ablbérletet, addig egy kicsit tûrd el a mama hozzààllàsàt a dolgaitokhoz.
2011. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ha oviig egy darab 3,5*3 méteres szobában laknak, akkor arra jó eséllyel rámegy a házasság.
2011. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
mi anyósoméknál laktunk.Örökös vita volt mindig csak a páromnak mondta a drágaság hogy ez meg az nem tetszik.A gyereknevelésbe is beszólt.Mi is 1 szobába voltunk.Tavaly hála az égnek sikerült elköltöznünk.Szerencsére olcsón hozzá jutottunk a házunkhoz és megvettük.Inkább a hitelt fizetjük mint hogy marjuk egymást...Azóta meglett a kislányunk is:)Nagyon gondold át.Mi mertünk lépni,igaz nehezebb anyagilag de nyugodtabb mindenki.
2011. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
na én is arra gondoltam ,hogy inkább kevesebből,de nyugodtabban legyünk ,anyósék a szomszédok itt ,ők is itt vannak,de mégsem vállalta,hogy vigyáz a gyerekre mig dolgozni mennék,eddig azt vártuk,hogy majd ő vigyáz rá,de nem akkor nincs sok értelme itt maradni.itt vannak de segitség szempontjából nulla.
2011. okt. 3. 12:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet. Mi is csak 1 fizetésből élünk sajnos,páromnak kölcsön is van, mégis kijövünk.
2011. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

nekem a hálószobám ekkora kb. ezt nem dicsekvésből írom, de sztem nem egészséges 3 embernek egy ilyen kis helyen élni.

keressetek valami olcsó megoldást arra, hogy különköltözhessetek.

ha esetleg a nagyinak nagyobb a szobája, akkor cseréljetek vele, ő egyedül van, neki elég egy kisebb hely, nektek viszont élettérre van szükségetek ahhoz, h ne bolonduljatok meg rövid távon.

2011. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Èn maradnék mert egy fizetésböl nem lesz egyszerü életettek.Lehet,hogy még visza sirnád ezt a helyzetett mikkor rá ébredsz,hogy semirre sem telik az egy fizetésböl az albérlet mellet.Az is ugyan ugy rá mehet a házaságotokra mert a nincstelenség véget jönnek majd a minden napos veszekedések.A türelem rozsát terem és még ha bele szol is a mamika vedd ugy,hogy jo szándékal csinálja még ha idegesitö is.Légy hálas amiért be fogadott az otthonába benneteket.Gondolom ha eljönn az ideje a tiétek marad a ház is.Légy türelmes.A mit még meg jegyeznék nálunk volt gyerek szoba még is a gyerek nálunk aludt 10 éves koráig.Hiába csináltam vele mindent az ágyban a középsö hely az övé volt ott érezte jol magát.
2011. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!