Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élek és nincs...

Távkapcsolatban élek és nincs kedvem az itteni életemhez nélküle. Tapasztalatok ilyen téren? Hogyan élvezzem mégis?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eddig egy országban éltünk de most nekem vissza kellett jönnöm, mert csak ösztöndíjjal voltam kinn. Ezt az egy évet muszáj itt elvégeznem, csak utána tudnék kimenni hozzá hosszútávra. Szóval visszajöttem ide, és semmi kedvem itt lenni. Vannak itt is barátaim, ismerőseim, de velük kicsit gyengült a viszony, amíg kinn voltam értelemszerűen. Most itt vagyok, de csak arra tudok gondolni, h egy hónap múlva meglátogathatom, de aztán megint karácsonyig nem is látjuk egymást. Tudom h tök gáz de folyton azt lesem, h mikor hív, mikor ír, és állandóan hiányzik. Mit tehetnék? Nem csinálhatom ezt egy évig, meg sok helyen olvastam, h valószínűleg számára sem lehet túl vonzó, ha nekem csak ő az életem és utána kesergek. Mihez kezdjek? Nagyon hiányzik, h vele lehessek, h átéljünk közös emlékeket, h elmesélhessük a napunkat. Hogyan enyhíthetném a hiányát?(nem testileg hiányzik, hanem lelkileg). Hogyan élvezhetném ezt az egy évet ennek ellenére mégis itt?

köszönöm

21L


2011. okt. 3. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem sehogy. Szerelmes vagy, ő a legfontosabb számodra, szerintem ez a normális. Mikor távkapcsim volt, én is így éreztem. Próbáljátok minél inkább tartani a kapcsolatot neten.
2011. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!