Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled, se nélküled kapcsola...

Se veled, se nélküled kapcsolatnak lehet jó vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden jó, ha a vége jó: ha lezárod, jó lesz, másképp nem.
2011. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vége, akkor jó.
2011. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A felejtés és a vodka a jó!


Én sose tudtam feldolgozni a se veled se nélküled kapcsolatokat. Maximum addig,amíg nem jövök össze mással és lesz rózsaszín köd. Utána megint a lezáratlan dolgokon rágom magam..Szóval az segít,ha fizikálisan lezárod és minél többet foglakozol más dolgokkal.(sport,munka,tanulás bármi csak ne legyen kontaktba azzal a személlyel).

2011. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet jó vége, csak beleragad az ember.

Addig működhet nyögvenyelősen, sok fájdalommal (és mellette szép pillanatokkal), amíg az egyik fél olyat nem talál, akivel jobban érzi magát és egyértelműen "nem tudok nélküle élni" érzése lesz.

A fenti szituban az a rossz, hogy nem tud nélküle élni.

De vele se....

2011. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az eszemmel tudom, hogy nála jobbat nem igazán találok. Nem iszik, nem dohányzik, őszinte, hűséges, egy hullámhosszon vagyunk. De sokszor összekapunk ami nem pár órán át tart. És ha néha legalább figyelmes lenne, meglepne vmi kis aprósággal, de nem, még névnapomon is csak veszekedtünk, és ennyi...Neki nincsenek nagy igényei, ő a világon másra nem vágyik azt hiszem, csak nyugalomra. Én viszont egyáltalán nem.

De azért hiszem hogy ő kell nekem, mert egy évvel ezelőtt volt másfél év "szünet", és azalatt mégis mindig újra és újra eszembe jutott, hozzá hasonlítottam másokat...

2011. okt. 3. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb nélküled lesz belőle... Olyanok is szétmennek, akik közt sokáig harmónia van, a se veled, se nélküled, mint állapot csak időszakos, a kapcsolat halálának elég egyértelmű jele. Ne a szíveddel gondolkodj, hanem az eszeddel.
2011. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha a szívünkkel gondolkoznánk,akkor csak megalázkodnánk és visszanyüszögnénk magunkat :( tök megalázó lenne gondolj bele.Akármennyire is fáj a szív,az észre hallgass!!!!!


Mondjuk nekem a szívem mindig azt súgja, hogy hívjam fel az exet(ehhez képest nem keressük egymást DIREKT makacsságból és gyerekességből,sértődésből),és még le is feküdnék vele tudom akár csak 1 nap is meseszerűen szép lenne vele,de utána megint rágódhatnék a dolgon vagy 3-4-5hónapig,hogy elfelejtsem...

Szóval próbálok mindent megtenni, hogy elfelejtsem.

2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én látok magam körül ilyeneket, az egyik pár 6 éve csinálja ezt, a másik csak 1 éve, de mindenki kezd tönkremenni fizikailag, lelkileg, szociálisan és erkölcsileg is. Egyik pár tagjai sem képesek lezárni, borzasztó látni ezt a nyomorultkodást.
2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ilyenben benne marad, az idővel tönkre megy. Ne álltasd magad, hogy ő az igazi, mert ha az lenne boldogok lennétek mind a ketten. Én kiléptem egy ilyen kapcsolatból. Több év volt mire kihevertem. Most van új kapcsolatom, és imádom!!! Örülök, hogy a réginek vége lett!!! Erősnek kell lenni, mert az csak önámítás, hogy mennyire szeretem még... A megszokás nagy úr, és sokszor közre játszik az önsajnálat, és a birtoklási vágy is. De ez már rég nem szeretet!
2011. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy ugy gondolod nala nem lehet jobb! Nem iszik, nem dohanyzik... de nem figyelmes veled, es veszekedtek. Ne hidd, hogy ez olyan tokeletes akkor! Van olyan pasas is aki figyelmes, es nem marjatok folyton egymast. DE! Amig nem szallsz ki, addig nem leszel nyitott az uj fele...
2011. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!