Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Levelezek valakivel, de még...

Levelezek valakivel, de még nem láttam hogy néz ki. Félek, hogy nem fog tetszeni?

Figyelt kérdés
Szóval belsőre megismertem már nagyjából, jó és rossz oldalát is. De még nem láttam róla még csak egy képet sem. Ne kérdezzétek, miért nem cseréltünk képet, olyan hirtelen jött a dolog, nem is gondoltam, hogy ebből valami komolyabb lehet. És holnapután tali, most meg szégyellek képet kérni tőle mert akkor felszínesnek fogok hatni.. Kicsit félek a vakrandiktól.
2011. okt. 3. 22:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint hirtelen jött az ötlet neki, hogy talizzunk.
2011. okt. 3. 22:29
 2/14 anonim ***** válasza:
mindenképpen kérj képet! sőt webkam.
2011. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, majd meglátod, milyen.


Egyébként ezért tartom én nagy butaságnak az ilyesmit. Ha szimpatikus valaki, akkor minél előbb találkozni kell, mert egy-két beszélgetés után kevésbé ciki azt mondani esetleg, hogy bocsi, nem fog menni, mint több hét/hónap után.

2011. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérj képet. Hivatkozz arra, hogy azért kell, hogy majd felismerd a talin.
2011. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod a teljes nevét, akkor irány az iwiw vagy a facebook és ha szerencséd van, akkor valamelyiken fent van. 29N
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kerestem Facen, ott nincs biztos, IWIW-em meg nekem nincs...
2011. okt. 3. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Talán olyan helyen találkoztok, hogy a felismerés kedvéért és ürügyén is kérhetnél képet. Mégha nem is engeded meg magadnak, hogy ha nem tetszik, lemondod a randit.

Úgy értelek, hogy nem játszik szerepeket, magát adja, de neked számít a külső is, mert kinek nem, aki tagadja, az szerintem... tán nem is szépségről van szó, de nem lehet mindenkinek mindenki szimpatikus.

Ez már ugyan nem tartozik szorosan a kérdéshez, de tapasztalataim szerint az ilyen kapcsolatokba a melléfogást be lehet kalkulálni. Nem is mennék el a szerelmi kapcsolatokig. Szakmai dolgok megbeszélése kapcsán már volt, akivel sokkal személyesebb dolgokat is leleveleztünk végül, meg hogy alig várják a személyes találkozót, aztán meg úgy viselkedtek, mintha nem is lett volna köztünk szinte már baráti kapcsolat. Nemvoltak pozitív tapasztalatok.

2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Neharagudj én ezzel már számtalanszor befürödtem!(mármint azzal,hogy nem volt kép de tök jól el levelezgettünk,már plátóian szinte!).Sajnos ha valaki nem ajánlja fel egyből,hogy küld magáról képet az 100%,hogy nem fog bejönni neked....


1.Ha kérsz tőle képet,és nem tetszik-akkor nagyon gáz lenne lemondanod a találkozót

2.Ha a találkozón derül ki, hogy bűnronda, akkor valahogy majd elviseled amíg tart a tali,aztán később lekoptaod...

3.Ha nagy mákod van,akkor első perctől belezúgsz mert jól néz ki és lesz kémia :D


3.-ra az esély szinte 0%...

2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

22.53 vagyok:


Ja és sajnos a fotó is tud becsapós lenni...Egyszer taliztam valakivel,képről állati helyes volt,minden okés volt...Állandóan telefonáltunk(belsőre is annak tűnt!).Talikor meg megjelent valami olyan nadrágba,hogy a melléig volt felhúzva,idétlen volt a cipője,és az arca is rond volt élőben :( Még volt képe megkérdezni, hogy ha már nem tetszik nekem,attól még d*gunk-e...


Szóval én mondom be lehet mindennel fürödni...

2011. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utólsónak nagyon igaza van, énis megfogadtam soha többet netes ismerkedés. Még a kép is lehet csalóka.
2011. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!