Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szednéd a fogamzásgátlót, ha...

Szednéd a fogamzásgátlót, ha a férjeddel csak havonta egyszer lenne szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy abbahagyjam-e. Próbáljuk helyrehozni a házasságunkat, lehet hogy nem fog sikerülni. De közben én meg "mérgezem magam" a bogyóval már sok éve...

Nincsenek gyerekeink még, de én szeretnék majd egyszer mindenképpen.


(Bár már azt sem tudom, hogy kevés-e ez a szex. Másnál is van ilyen?)


2011. okt. 4. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Havi egy szex? Ne haragudj, de ez nem normális. Ami a bogyót illeti, természetesen abbahagynám, de főleg a házassági válságon agyalnék.
2011. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
havi 1 alkalom igen kevés. én a helyedben abba hagynám felesleges pénzkidobás.
2011. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Èn a bogyót nem hagynám abba. gondolj bele hogy problémátok van a házaságba és beesik egy nem kívánt gyerek.


egy gyermek még a jobb házaságokat is meglazíthatja, nem hogy egy rosszatt.

2011. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mióta vagytok házasok, de a havi egy alkalom elég kevés. Én még a heti egy alkalmat is keveslem, de sajnos nélkülöznöm kell, mert férjem külföldön dolgozik és csak hétvégente láthatom. De a kérdésre visszatérve, ha a mennyiségen nem tudsz változtatni, akkor szerintem felesleges szedned. Minél tovább mérgezed magad vele, később annál nehezebb lesz egy babát összehozni.
2011. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha becsúszna egy baba, szerintem azonnal válnék, vagy különmennék. Ez a házasság nem alkalmas gyereknevelésre, folytonos veszekedések stb. Inkább akkor egyedül élnék a babával. De most még próbáljuk helyrehozni. Szerintem egyébként nem fog menni, de egy esélyt még adok a kapcsolatunknak...
2011. okt. 4. 12:18
 6/23 A kérdező kommentje:

Egy éve vagyunk házasok, majdnem tíz éve élünk együtt. Nagyon régóta ez a helyzet. Az a havi egy is néha csak annyi, hogy "én csinálom neki", tehát olyankor abszolút nulla az esély, hogy becsúszik a baba... Teljesen mások a szexuális igényeink, ez a havi egy nekem nagyon kevés, de egyszerűen nem tudok mit csinálni már, megpróbáltam mindent... Nem megy. Nem érdekli. Nagyon rossz, de valószínű vége lesz. Csak amilyen birka vagyok, még lehet, hogy akár egy évig is kihúzom vele, és akkor addig még szedjem a bogyót? Á, nem tudom...

Egyébként 30 vagyok, ő 35. (Volt már néhány kérdésem a házasságommal kapcsolatban, ha valaki rám ismerne.)

2011. okt. 4. 12:22
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Minek mentél hozzá, ha állításod szerint már régóta fennállnak ezek a gondok?
2011. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Neki elég ennyi? Biztos valami baja van, ha nem kefél félre...
2011. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Minek mentél hozzá, ha állításod szerint már régóta fennállnak ezek a gondok?"

Mert azt hittem, majd helyrejön minden. Értsd, mert ennyire hülye voltam. Minden erre járó okuljon a hibámból. :)

2011. okt. 4. 12:29
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Akkor inkább ezt használd! Közösülés elött kell felhelyezni, és teljesen biztonságos, én gyógyszer helyett ezt használom. Nem tömök magamba semmilyen hormonális cuccot.

[link]

2011. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!