Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnánk Anyukámnak...

Mit adhatnánk Anyukámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés
Igazából nem az a húúú de jó a kapcsolatunk!Nem vagyunk rosszban szinte minden másnap találkozunk de mégse az az érzelgös fajta!
2009. ápr. 28. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És még az lemaradt hogy minnél olcsóbban kéne kihoznom mert igen csak hó vége van!De mégis vmi szépet szeretnénk!
2009. ápr. 28. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A virágnak biztos ő is örülne! Cserepes, vagy vágott, a pénztárcád szerint.. De a szándék a fontos ,nem a pénz amit ráköltesz! Ezt mint anya tanácsolom neked!:)Esetleg kipuhatolhatod, hogy mit szeretne...
2009. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen!Én tudom!:( Én mint Anya söt két gyerekes Anya én egy szál virágnak vagy akár annak is örülnénk ha a lányaim mondjuk kávéval kelltenének vagy mondjuk egész nap a "kedvemben járnának"de az Én Anyukám más!:(

Ö nem tudja értékelni a kis dolgokat,söt a testvéreim mindig nagy drága ajándékokat vennek!Pl egyik Öcsém tavaly arany gyürüt vett a másik Öcsém meg márkás melegitöt tizen egynéhányért!Én nem tudom megvenni!Tavaly vettünk házat két tartósan beteg lányom van!Ez van!:(

2009. ápr. 28. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én egy bazi nagy bombont vettem neki itt Zalaegerszegen az Omnia KV zóban :)

990 ft ovlt csak, egy nagy csokor virág van az elején, egyik kék az sima csokis, a másik narancssárga, az narancsos.

kb 80 cm hosszú és 50 centi széles vagy nagyobb. biztos más presszóba is árulnak ilyet, aki egerszegi annak mnodom, hogy az Ady mozi mellett van a Mc donalds szal szemben :)


de a jelkép kedvéért virágot illik leginkább venni én cserepeset szoktam, mert az jobban eláll, tartós virágok: a ciklámen, a fokföldi ibolya, vágott virágok közül pedig a gerbera a leghosszabb életű. Már cserepes gerbera is kapható. :)

2009. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok: Bocsi, azt hittem gyerek vagy:)) De így már más a helyzet.Kemény dió! Szerintem ne menj bele egy versengésbe a testvéreiddel! Ha nem fogja fel, hogy mi a helyzet,úgyse tudsz a kedvére tenni, szerintem...
2009. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a legnagyobb ajándékot akkor adtam amikor kinyaltam az egész lakást amig ő dolgozott
2009. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg csinálhatnál "ajándékkártyákat". Biztos hallottad már, hogy kis kártyákat kivágsz, és ráírod:

- 1 ölelés

- 1 mosogatás

- 1 masszírozás

- 1 ebédfőzés

- 1 bármi, amit szeret, és ezeket adod, szépen tálalva.

Tudom, hogy nem vagy gyerek, de ahogy írták, nem a pénz számít, hanem a szándék, és ez sztem szép gesztus!!!

2009. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!