Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon őrült ötlet? Ti...

Ez nagyon őrült ötlet? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, külföldön élek a szüleimmel. Az iskola által 6 hónapot Dél-Amerikában tanulok. Megismerkedtem az egyetemen egy itteni fiúval,o az idén fog végezni 22 éves. Szeretem és szerintem o is engem. De nekem majd haza kell mennem és nem tudom, így mi lesz, mert hat borzasztóan messze van. Arra gondoltam, hogy felvetem neki jöjjön velem haza, o úgyis most végez, diplomával a kezében, ha jön idővel biztos eltudna helyezkedni a szakmájában és itt az élet is jobb. Nem el túl jól itt, de azért elvan, magától biztosan nem jutna eszébe a költözés.

Csak nem tudom hogy mit szólna, nem akarom hogy őrültnek nézzen, mert én ezt most így kitaláltam és fel sem fogom a dolog súlyát, tudom hogy ez egy nagyon komoly döntés.


A kérdésem pedig az lenne hogy ti személy szerint egy ilyen ajánlatra hogyan reagálnátok?


2011. okt. 5. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igennel vagy nemmel. Javasolni mindig szabad.
2011. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak egy könnyed beszélgetés alkalmával ültesd el a bogarat a fülében. Az első reakciójából sok minden kiderülhet.

Én már csak kalandvágyból is mennék, de nem mindenki ilyen. Csak úgy tudod meg, ha őt kérdezed :). Az talán általános érvényű, hogy ne stresszelj rajta, és ne tedd neki se nyomasztóvá a kérdést.

2011. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te mit szólnál hozzá, ha ő kérné hogy maradj?
2011. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.. Biztos, hogy én most nem tudnék, hiszen nekem be kell fejeznem az egyetemet normálisan, de ha én lennék végzős, azt hiszem elgondolkodnék rajta. De igazából, minden szempontból élhetőbb helynek tartom Európát, és úgy gondolom jobb lenne ott élni.
2011. okt. 6. 03:14
 5/7 anonim ***** válasza:

én mennék, már csak kíváncsiságból is, ha működik a kapcsolat, az jó, ha nem, akkor még mindig haza lehet menni, vagy el lehet kezdeni önálló életet építeni a te városodban, csak épp nem veled.

de ez én vagyok, lehet, hogy ő másképp gondolkodik és nem akarja elhagyni az országát.

2011. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az attol függ menyire kötödik ,hozzád ill.az otthonához.

Jol gondold meg szerintem.Mert ugye ezek a dolgok nem ugy müködnek csak repülö jegyet veszek és utazok.Vizum Tartozkodási engedély stb.Erröl is felkell világositanod csak ezzekel az engedélyekel utazhat vagy esetleg,házaság amit gondolom még nem fontolgatok.Inkább érdeklödjetek utána miután döntene milyenek neki a feltételek.De a ha szereted én is a helyedben megkérdezném.

2011. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? Nem csak fellángolás? Egyébként nekem is ezt mondogatták, h a külföldön megismert barátom iránt érzett szerelmem csak fellángolás, főleg h 2 hónap után haza kellett jönnöm. Mindenki azt hitte, h akkor most vége. Azóta eltelt fél5 hónap, és egyre jobban szeretjük egymást, utazgatunk egymáshoz és jövőre talán visszaköltözhetek hozzá. Szóval ha azt érzed megéri, akkor mindenképp próbáld megoldani h együtt lehessetek. Szerintem említsd meg neki mint lehetőség, de ne lássa rajtad, h már kész terved van mindenre :)
2011. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!