Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pénzkereseti lehetős...

Van olyan pénzkereseti lehetőség, ahol pl rögtön ma délután kereshetnék valamennyit, de csak alkalmi, diákmunka?

Figyelt kérdés

Dolgozni szeretnék, h beadhassak a szüleimnek a közös költségekbe, mert elég rosszul állunk. Csütörtök délutánom-estém teljesen felszabadult most, és gondoltam szívesen dolgoznék valamit gyorsan, h keressek kis pénzt. Van ilyen? Az olyan megjegyzések, h adjam el magam stb nem érdekelnek, csak a komoly válaszok. köszönöm

20L


2011. okt. 6. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerencsés vagy, találsz ilyet, de azért ne nagyon reménykedj, hogy még ha találsz is munkát, azonnal kifizetnek. Havonta egyszer szoktak fizetni mindenhol.
2011. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem, találsz munkát, de én nem voltam még annyira sem szerencsés, hogy csütörtök-péntek-szombat estére váltó műszakban (hogy néha haza is tudjak menni, mert messze laktam) felvegyenek valahova. Mindenhol vagy egész hetes munkaerőt kerestek, vagy 6-14-ig kellett volna dolgozni, nekem pedig akkor egyetem van.
2011. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg gyerekfelügyelet alkalmanként??
2011. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a gyerekfelügyelet jó lenne, de tele van velük a net, nem tudom hol találhatnék tényleg jó családot akár mára is
2011. okt. 6. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szórólaposztás? Érdeklődj valamilyen diákszövetkezetnél.
2011. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én tuti nem a net-en keresnék valakit hanem kimennék játszótérre és ott játszanák valami rokon gyerkőccel mert ugye akkor látszik anyukáknak "mi is vesz meg"

és csak annyit hogy nem biztos hogy egész du.kellesz valahova de míg elmegy fodrászhoz addig van kivel legyen a gyerek

aztán majd terjed a híred.

szórólapon kitenni stb.

2011. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát sok esélyt nem adok, ha nem vagy pesti.

regisztrálj szövetségeknél, érdeklődj mindenfele. de én évek óta nem találtam olyan helyet, ahol lehet váltóműszak pl. heti 20 óra a minimum, amit elvárnak, és persze egy ilyen helyre is hónapokig kell várni áltaában. fizetés havi egyszer természetesen.

találd ki, nálatok melyik szövetség intézi a teszkót, mekit, ilyen helyeken lehet találni esetleg. teszkóra jellemző, hogy sooooook diák van a munkára, szóval kb kéthetente egyszer felhívnak, hogy lát óra múlva jó-e? ha jó, mész, ha nem, akkor majd jövő hónapban hívnak kb. -.-"

Hát heti egy estével sokra nem mész egyébként. lakótársam egyetem mellett éjszakázott, aztán egy szó nélkül kirúgták, komolyabb indok nélkül. de ezt sem ajánlom igazán, mert kegyetlen fárasztó. bébisintérre is inkább vagy állandóra keresnek, vagy random időpontokra. :S

2011. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!