Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan barátságtalanok...

Miért olyan barátságtalanok az emberek, miért nem mosolyognak többet? Mi van velünk emberekkel, hogy elvagyunk a saját kis világunkban, és nem foglalkozunk egymással, már csak szinte elmegyünk egymás mellett.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én ezt csak úgy hívom, hogy EMBER. Ilyenek vagyunk pláne itt Magyarországon. Mindenki azt lesi, hogy neki jobb legyen, ezzel még nincs is semmi gond, de sajnos az sem riassza vissza céljaik elérésében, hogy más emberen gázoljanak át. Én ezért nem szeretem az embereket, rengeteg rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban. Az esetek 99,9 %-ban átvágtak engem, még a legjobbnak hitt barátaim is.

Én már úgy vagyok vele, hogy nem baj, ha már csak elmennek mellettem, mert addig sem okoznak nekem bajt.

Ne bánkódj emiatt, mert csak akkor lehetne normális társadalomban élni, ha mások nem azt néznék, hogy kitől mit lehet ellopni, ellesni, elcsalni, megcsalni kit hogy lehet átvágni...stb. Végtelen rosszaság van az emberekben.

Ha minden flottul menne, akkor én is hajlanék arra, hogy minden hátsó szándék nélkül mosolyogjunk egymásra, segítsünk egymáson, de sajnos ez nem így van és soha nem is lesz.

Nem vagyok se depressziós, se öngyilkos jelölt, se embergyűlölő, de egyszerűen sok tapasztalatom van másokkal kapcsolatban...

2009. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek jók, csak gyarlók.

Mosolyogj Te is rájuk, és vissza fognak mosolyogni. Adni kell, és Te is kapni fogsz. Ez egy törvény, és mindig működik. Nem azonnal kapsz:ennek adsz, s amott visszakapod, s mindig többet kapsz vissza.

Be kell tenni a szívességbankba, s majd kiveszel, amikor neked kell. Ott lesz a lehetőség, amikor kell.

Próbáld ki!

Olvasd el Coelho: Zahirját! tudom, slágerkönyv, meg ciki, én is azért nem olvastam sokáig, pedig nagyon jó.

2009. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezted, mi bántja? Talán gondja van, azért nem mosolyog! Öleld át a vállát, és mondd, hogy "hallgatlak!"
2009. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: szar az élet, ezért.
2009. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vannak nekem is rossz napjaim , de próbálom humorral, jószándékkal venni az akadályokat. Ha látom, hogy hűvös a légkör , akkor én próbálok mosolyogni , vagy beszélgetni. Nagyon sokszor a mogorvának tűnő ember is "megnyílik" picit , lehet látni, hogy ő is tud mosolyogni ,beszélgetni, ha akar!:)

2009. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkihez van egy kulcs. Sokszor elég egy mondat, és megnyílik. Néha meg eldobták a kulcsot. De azt is meg lehet találni, csak idő.
2009. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Énnekem tavaly mondta itt a munkahelyemen egy hölgy, hogy amikor csak engem lát, mindig csak mosolygok, és miylen helyes vagyok, csak maradjak ilyen, stb. De azóta én is sokat változtam, főleg munkahelyi problémák miatt, a munkatársaimmal a kapcsolatom már nem olyan, mint régen. Már csak azért járok be, hogy a betevőm meglegyen, szóval nem szeretek itt. Emiatt én is egyre kevesebbet mosolygok, és sokszor megyek haza rossz hangulattal. Fel is mondtam, és már alig várom, hogy kiléphessek az ajtón! :)
2009. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az emberek irigyek, más hibáit nézik (pedig van nekik is)

gátlástalanul átgázolnak és megbántanak embereket, anélkül, hogy átélnék, hogy milyen is a másik élete...

azért még bízok benne, ha kevesen is de vannak rendes emberek.... csak rosszakkal találkoztam

2009. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!