Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok ezért? 17/L

Szakítanátok ezért? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nemsokára lesz a szalagavatónk, ahol szeretnék táncolni (keringő lesz + hiphop osztálytánc).

Az a baj, hogy a barátom nem engedi, hogy táncoljak. Azt mondta, akkor szakítani fog, mert szerinte csak vele táncolhatok.

Bár a tánc nem kötelező, én nem szeretném kihagyni. Az osztályból mindenki részt vesz, és már tervezgettük, hogy milyen ruhánk lesz stb. Úgy beleéltem magam, de most nem tudom, mit csináljak. Nem szeretnék szakítani sem vele, de ebből kimaradni sem.

Ti mit tennétek a helyemben?

(A barátom 21 éves, és 14 hónapja vagyunk együtt.)


2011. okt. 8. 16:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha most hagyod, hogy parancsolgasson, és ennyire pórázon tartson, akkor gondolj bele mi lesz később! Ne akarj a rabszolgájává válni!

Miért baj neki, hgoy táncolsz???

2011. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Attól fél, hogy majd tapiznak a pasik.. :/
2011. okt. 8. 16:57
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Igenis táncolj,ne hagyd magad,ha igazán szeret,emiatt nem fogtok szakítani.
2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Fújj mit képzel ez magáról!? ne hagyd magad, ő biztos táncolt valakivel a szalagavatóján, nem?
2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
igen szakítanék a helyedben....mert pár hét múlva majd barátnőkkel sem találkozhatsz, aztán már a családoddal sem, utána a házból sem teheted majd ki a lábad, aztán meg megver, mert rosszul nézel rá....az ilyen típusú, a nőket tulajdonnak tekintő pasiktól menekülni kell!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen pasim lenne Én szakítanék vele. Nehogy már ilyen dolgokat se engedjen meg..

16/L

2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 cirmos62 ***** válasza:
100%
Hát emiatt szakítani akar, akkor ne sajnáld egy másodpercig sem! Vagy nagyon buta, vagy pedig már egyébként is szakítani akar Veled.
2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon meg fogod bánni ha nem táncolsz. Ne vedd sértésnek, de 17 éves vagy. Nagy eséllyel nem a mostani barátoddal fogsz megöregedni, szóval ha egy ilyen miatt akar dobni, akkor mit vársz? Majd legközelebb is zsarol ha elmész ide doblak, vagy hasonlók. Ez a te életedben egy fontos pillanat. Fiúd lesz még rajta kívül is később de szerintem kár lenne ezt kihagynod. Amúgy is milyen hozzáállás ez? Együtt vagy valakivel akit állítólag szeretsz és zsarolod, hogy elhagyod...pfff.. szerintem kíméld meg magad mindezektől és add ki az útját!!!!
2011. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%
Életem egyik legszebb élménye a palotás amit a szalagavatón táncoltunk és állva tapsoltak meg minket. Semmiképp NE hagyd ki. Bánnád később. Mindig arra gondolnál milyen lüke voltál hogy kihagytad és a többiek milyen ügyesek voltak. Lehet hogy észbe kap és büszke lesz rád milyen ügyes voltál.
2011. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Táncolj nyugodtan!MIt képzel magáról!
2011. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!