Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem izgatott a testvérem...

Miért nem izgatott a testvérem (utazás)?

Figyelt kérdés

2 hete felvetette, hogy kijönne hozzám Angliába 1 hétre . Teljesen izgatottam mesélte, hogy ezt kigondolta és apáék is megengedték.

Múlthéten lefoglaltam a szállást (Londonba megyünk, én nem ott lakok) , megvettem a repülőjegyet, összeállítottam a programot, mindent megcsináltam. Több ismerősöm is mondta, hogy milyen f.sza programot csináltam, sok idegenvezetőnek nincsen ilyenje.

A hugom meg teljesen érdektelen lett. Kérdezgetem, hogy mit szeretne még, vagy mondjon valamit, de semmi.

Lehet, hogy az a "baja", hogy minden ilyen hirtelen történt? És majd ha itt a november izgatottabb lesz? (sose volt még külföldön, és repülőn sem)


Én 23 L

Ő 20 L


2011. okt. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
lehet hogy az elején túlzottan beleélte magát.én is voltam már így.
2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne stresszelj ezen, egy teljesen új élmény vár rá de még messze van, hidd el ahogy közeledik egyre jobban fogja várni.
2011. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Az is lehet, hogy tényleg hozzád akart menni, veled lenni ahol élsz, és nem az idióta turistaprogramodra kívácsi!

Nem lehet, ogy kissé túlbonyolítottad a dolgokat?

2011. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nem. Ő mondta, hogy menjünk Londonba, én egy kis faluban élek itt nem sok mindent lehet csinálni.

Azért is mondta Londont, mivel még sose volt ott, és az iskolában is arról tanulnak.

2011. okt. 8. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Most elvárod, hogy novemberig ujjongjon örömében és ugrálja körbe a házat? Biztos, hogy örül neki, csak azon kívül, hogy egyszer tudatja veled, mit vársz? Napjában 10-szer hálálkodjon?
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!