Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom ilyen esetben aggódni...

Van okom ilyen esetben aggódni, vagy bízzak a páromban?

Figyelt kérdés

Párom 27 éves, és új kolleganője érkezett. Nagyon csinos dekoratív kis csajszika, tegnap mutatott be neki. Kedves, aranyos és látszik rajta, hogy nem az a buta nőszemély. A lány 24 éves. Mondta párom, hogy örül neki mert jól eltudnak beszélgetni míg tart a munka, mert kereskedelemben dolgoznak és ott szoktak beszélgetni, gyorsabban telik a munkanap. Én 21 éves vagyok, még egyetemre járok, nem dolgozom, nem is vagyok az a tipikus de szép lány, viszont tudom hogy szeret engem a párom. 3 és fél éve vagyunk együtt, mindig ragaszkodott hozzám.

Felesleges aggódnom igaz? Nem is tudom miért tettem ki a kérdést, csak egy kicsit megijedtem az új lánytól.

Köszi ha válaszolsz.


2011. okt. 9. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy egészséges aggodalom nem árt, ha van az emberben. Az ördög sosem alszik, és a legjobbnak tűnő kapcsolatok is olykor véget érnek.
2011. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyi elég lenne arra, hogy a barátod megcsaljon, akkor a kapcsolatotok nem sokat ér.

Szerintem ne aggódj, mert ha elkezdesz féltékenykedni, bizalmatlan lenni, akkor AZ OK lesz arra, hogy a barátod elhagyjon, még ha a kolleganövel nem is kezd semmit.

Egy kapcsolatban a LEGFONTOSABB a kölcsönös bizalom.

2011. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, ha a párod szeret és megbízható, akkor kár lenne a saját perceidet rosszá tenni a féltékenység miatt. Ha pedig baj történne, akkor úgysem tehetnél semmit, nem csak ez az egy lány van körülötte, biztos lehetsz benne. Akkor mindegyiknél aggódhatnál, a buszon, az utcán, bárhol összejöhet a dolog. Szóval ne félj, ne vonzd be a félelem tárgyát. Ne is gondolj rá.
2011. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen igaz, a bizalom

sajnos kicsit önbizalomhiányos is vagyok, a lányt meg olyan szépnek látom :( evvel mindig problémáim voltak

pedig tudom, hogy szeret

ő maximálisan megbízik bennem, soha nem is csltam meg, nem is fogom

őszintén nem is csak a megcsalástól tartok hanem hogy felmerül benne hogy vajon az ő barátnője (én) miért nem olyan szép, dekoratív mint pl ő

de lehet ostoba gondolatok

2011. okt. 9. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, hogy ne féltékenykedj és ne mutasd ki hogy tartasz a csajtól!
2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bánomisén ***** válasza:
100%
Ezt az aggodalmat fordítsd a hasznotokra: figyelj még jobban magadra, a párodra és az együtt eltöltött idő minőségére. Szerintem, ha nem túl feltűnően, de te is bedobod magad, akkor nincs félnivalód, és még a párodat sem bántod meg az alaptalan féltékenységeddel :-)
2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyitől félre lépne a párod és nem tudna ellen állni a csábításnak akkor annyit is ért az egész dolog köztetek.De ahogy az első válaszoló mondta jobb mindig résen lenni mert az ördög sosem alszik,persze fő a bizalom de azért én mindig résen vagyok...

Amúgy nem értem hogy minek mutogat be a kolléga nőjének???

Számomra ez is egy kicsit furcsa már nem azért az egy húszért...

2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ilyenkor a legjobb 1-2 női praktikát bevetni, hogy még a gondolataiban se merüljön fel,a félrekacsingatás! :) Egy új szexi ruha, egy finom vacsi, kis kényeztetés és rengeteg törődés megelőzi a bajt (még ha esetleg okod se lenne féltékenykedni).
2011. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én is be szoktam mutatni az új barátaimnak, 2 kolleganője a abrátnőm mert egy kerületben lakunk és a végén még találkoztunk is szabadidőnkben

ismerjük egymás családját is stbstb

2011. okt. 9. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jön le mintha elakarna dicsekedni hogy neki micsoda jó nő a kolléga nője...lehet én vagyok paranoiás de nekem ilyen eszemben nem jutna hogy a csajomnak be mutatgasam az új kolléga nőmet....nekem ez kicsit fura..
2011. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!