Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha láncdohányos...

Mit csináljak ha láncdohányos az anyám meg a nevelőapám is?

Figyelt kérdés
Főleg anyu.Leteszi a cigit kezébe veszi a másikat.Én meg szívom befelé.De nem ám kinyitná az ablakot ááá...Bevan zárva minden ablak ő meg ott pöfékel.Én meg szívom.Ha mondom neki akkor ő azt támadásnak veszi hogy én ne vonjam kérdőre meg ne érdekeljen.Dehát bsszus miatta nekem is szívnom kell......Ez megy már 16 éve.Miőta megszülettem.Sőt mikor terhes volt velem még akkor is cigizett mondta.Mit csinájak????????TISZTA HÜLYÉK....és idegesítő..
2011. okt. 9. 13:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

menj ki az udvarra, vegyél gázmaszkot


mást nem nagyon tudsz

2011. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
ha kertesházba laknánk......Még erkélyünk sincs.Én meg a harmadik emeletről leköltözni a parkolóra.
2011. okt. 9. 13:53
 3/41 A kérdező kommentje:
*nem fogok.
2011. okt. 9. 13:53
 4/41 bánomisén ***** válasza:

Te voltál az, aki ezt pár nappal ezelőtt már megkérdezte? Ugyanez a sztori volt.


Nyiss ablakot, szellőztess minél gyakrabban, nem tudsz mást tenni. Náluk laksz, ők is otthon vannak... Elég baj, hogy nem foglalkoznak azzal, hogy ez rád nézve is veszélyes, de azon kívül, hogy megpróbálod a füstöt ajtóbecsukással és ablaknyitással kirekeszteni az életedből amennyire lehet, egyelőre nem tudsz többet tenni.

2011. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem nem én voltam.Én pár hónappal ezelőtt tettem ki kérdést.Minden megpróbáltam de ugyanaz megy mint nyáron...Próbáltam eltűntetni a cigiket amit javasoltatok de akkor velem üvöltözött.Olyan mint a drog ha nem kapja meg ideges ingerült lesz.
2011. okt. 9. 13:55
 6/41 anonim ***** válasza:
50%

Anyád is azok közt van, akiket szívlapáttal kéne agyoncsapni... Undorodom az olyan szülőktől, akik tojnak a gyerekük egészségére. Nem voltál kisgyerekként asztmás? Diszlexia? Valami tartós betegség?

Költözz el otthonról, ha teheted! Kollégiumba vagy ilyesmi. Beszélj a családsegítőkkel, ne engedd tönkretenni az egészséged! Kár érted! Majd anyádék is meggondolják, mikor levágják a lábukat... Idióták... Már mindenhonnan kitiltják a cigarettát, de a gyerekeket miért nem védik az otthoni füsttől? Ez olyan abszurd... Nem a kocsmákból kell kitiltani, mert aki oda jár, úgysem morog a füst ellen, hanem szigorúan megbüntetni a gyerek mellett dohányzókat...

2011. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés a helyzet, de igazából annyit tehetsz csak, hogy a saját szobád lezárod a cigi elől, tegyél az ajtórésekbe valamit, hogy ne menjen be a füst. A többi helyiséggel sajna nem tudsz mit kezdeni.
2011. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Jó azért ilyeneket ne írj légyszi....

Tény hogy krva idegesítő és mindenhol megkérdezik hogy "Te cigizel" Mikor mondom hogy nem akkor jön a "ne hazudj"...

2011. okt. 9. 13:58
 9/41 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj velük beszélni, ha nem megy, kérj egy környezettanulmányt a gyámügyesektől - végső esetben.
2011. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, csak a gyakori szellőztetés marad. Csukd be a szobád ajtaját, ha anyukád rádnyit, mondd neki, hogy csukja be az ajtót, mert bejön a füst. Már csak 2 évet kell kibírnod így, utána mehetsz fősulira, kollégiumba/albérletbe. Elhiszem, hogy nagyon zavaró, az én szüleim is dohányoznak, bár nem láncdohányosok, de napi 1 dobozzal elszívnak. Nekünk kertes házunk van, nagy terasszal, és ők soha nem dohányoztak még a lakásban, mindig kimennek a teraszra cigizni. Nyáron 50 fokban is, télen -20-ban is. Ennyiből mázlim van. Ők is utálják a cigiszagú lakásokat, szóval nálunk ilyen nem fordulhatna elő, de tuti én is megőrülnék ebben a helyzetben. Kitartás...
2011. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!