Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy volt drogossal elképzelhet...

Egy volt drogossal elképzelhető egy normális családos élet?

Figyelt kérdés
Tiniként sokat drogozott (disco-drogok és fű)mostmár csak alkalmanként teker egy cigit..azt mondja ezzel is felhagy, ha végre igent mondok a lánykérésre. Nem durva a helyzet, de azért érdekelne a véleményetek.
2009. ápr. 29. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjon fel az alkamankénti cigikkel is még lánykérés előtt:) Egyébként meg elképzelhető a normális élet! Ismerek olyat aki kemény drogos volt,és megtért,megnősült,boldog életet él. Nektek is minden jót kívánok!
2009. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez egyénileg változó... Ha néha teker egy cigit, az szerintem sem súlyos. Abba gondolj bele, hogy ha ugyan ezt alkohollal tenné, az társadalmilag mennyire lenne gáz.

Amúgy az én tapasztalatom jó, bár szerintem ez nem annyira gyakori. Az én párom is régen kemény drogos volt. Mikor megismertem - 4 éve -, keményen heroin függő volt, de amúgy ezt leszámítva nekem szimpatikus volt, haverok lettünk. Olyannyira, hogy megkért, segítsek neki leállni (már többször próbálta, de sikertelenül, volt elvonón is, az sem járt sikerrel). Végigcsináltam vele az egész kínszenvedést, nem volt egy sétagalopp. Utána jöttünk össze. Nem bántam meg. 4 hónapja született meg a közös kisfiunk, én megbízom a páromban 100%-ig, soha egyetlen botlása nem volt azóta.

2009. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
NEM, NEM és NEM. mint a kommentből kiderült nem is volt drogosról van szó!
2009. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
van egy tündéri srác az életemben, 10 évig drogozott, heroint is, tehát nem aprózta el. 3 éve tiszta, rehabon volt. imádom. jó, ő tudatos annyira, hogy nem fog visszaesni, erre a rehab nagyon jó. és amúgy teljesen normális, dolgozik, családot szeretne. szokjon le a drogról, ez oké, de azért senkit se ítéljünk el, mert drogozott. akit én ismerek, a függőséget betegségnek fogja fel, és ezt tanítják minden függőnek, mert a betegséget lehet kezelni, azon úrrá lehet lenni. és az a tapasztalatom, hogy az egykori drogosok sokszor jobb emberek, mint mi vagyunk.
2009. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Legalább nem veszünk össze, hogy kinek ki legyen a barátja. Én inkább megmaradok a normális dolgoknál. (Szex, autóvezetés, kirándulás, evés, olvasás, alvás, idegen nyelvtanulás, fényképezés, festés.)
2009. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Jómagam is a NEM, NEM, NEH-hez csatlakozom!
2009. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Ун щдяфт ежьфб рщпя ьжп уне ф лже ыщке ыуь жкш ьупб фьуттяше рщннэа\неуь;;;
2009. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha most nagy boldogságában kell egy kis löket,akkor mit csinál majd,ha éjjel bömböl a gyerek,kevés lesz a pénz,elromlik az autó meg a hasonló családi örömök?

Szokjon le,aztán pár év múlva kérdezzen újra!

2009. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
A kábítószerezés olyan kategória, hogy azzal ne is foglalkozomm így véleményt sem mondok. De minek is mondanék: Kutyából nem lez szalonna.
2009. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az zsarolás, hogy azt mondja, felhagy vele, ha igent mondasz. Kutyából nem lesz szalonna amúgy sem. El tudom képzelni, hogy egy időre abbahagyja, aztán újra kezdi. Hiányzik az életedből az, hogy még ilyen miatt is aggódnod kelljen? Én tuti nem mennék ilyen emberhez....nincs elég férfi a világon?
2009. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!