Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha Én nem...

Miért van az, hogyha Én nem tudom a volt élettársam lakcímét, akkor nem kaphatok gyerektartást?

Figyelt kérdés
Ha valaki tartozik valakinek, akkor a végrehajtó megtalálja, bárhol legyen is. Én meg, ha nem tudom a lakcímét annak, aki nem törődik a gyerekével, attól nem lehet behajtani semmit.
2011. okt. 11. 12:24
 1/6 Advocatus Diaboli válasza:
öö le vagyok maradva, élettárs volt, vagy férj?
2011. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A végrehajtó nem törődik ezzel főleg, ha kirendelt és nem Te fogadtad .Ráadásul, ha a volt párodnak nincs bejelentett lakcíme, munkahelye, akkor elég nehéz megkeresni, nagy felhajtást nem csinálnak miatta.Rajtad kívül ugyanis másnak nem érdeke, hogy megelőlegezzék neked a gyerektartást.
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azzal a papírral, amit a bíróságtól kaptál bemész a lakcímed szerinti polgármesteri hivatalba és megkéred az ügyintézőt, hogy adja ki az adatokat, a jogcímet a bírósági levéllel tudod igazolni. Ennyi. Hozzánk naponta jön több megkeresés ilyen ügyben.
2011. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy élettárs volt. Voltam ügyvédnél is, de mivel nem tudom a lakcímét ezért nem csinálnak semmit. Pedig biztosan van bejelentett lakcíme és munkahelye is. De ezt így nehéz kinyomozni, azt gondolná az ember, hogy hivatalból ez könnyebben menne.
2011. okt. 11. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok

olvasd el ismét, amit írtam, ott a megoldás. Ezzel foglalkozom évek óta. Nem kell a dolognak ehhez részéhez ügyvéd. Nyilván tudod a volt élettársad nevét, a születési dátumát és az anyja nevét. Ennyi adat kell, nem kell tudnod a lakcímét, munkahelyét.

2011. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj fizetés letiltást a biróság hivatalból lenyomoza ha van hivatalos fizúja a munkáltatóját kötelezik hogy a fizetése addot részét rögtön neked utalják.
2011. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!