Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem szabad hagyni kihűlni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

30-as pár vagyunk, 6 éve együtt, 2 kisgyerekünk van.

Mindig arra hivatkozik, hogy ő fáradt a munka miatt, meg persze, hogy könnyű nekem, mert én nem dolgozom (még gyed-en vagyok a kicsivel, de nemsokára kezdek).

Ez normális, hogy valaki teljesen elkényelmesedik és bepunnyad, csak mert dolgozik és már nem kell úgymond meghódítania másikat?

A kapcsolatunk elején mindig eljártunk ide-oda, most meg semmi. Moziban idén még nem voltunk. Kb. 3 havonta 1x megyünk el együtt a gyerekek nélkül valahová. Szerinte ez teljesen rendben van.

Hogyan értessem meg vele, hogy ez így nem oké, de persze anélkül, hogy nyaggatásnak, b.szogatásnak venné? Mert persze szoktam mondani neki, időnként kiborul a bili, de szerinte én csak hisztizem...

Ja és én eljárok nélküle is, találkozom a barátnőmmel, a húgommal, szoktam bulizni és járok szépségszalonba is, tehát nem tőle várom a megváltást! :)

Vagy én is ilyen leszek majd, ha ismét melózni fogok? Esténként csak a híradóra meg tahóságsókra marad erőm????


2011. okt. 11. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, nagy mosollyal olvasom az írást.

Én 3 havonta se járok el a férjemmel, max. nagybevásárolni.

Nagyon jól teszed, hogy elmész ide-oda, ehhez tartsd is magadat.

De a ffiak más dimenzióban élnek, merem állítani.

Hisztinek vesznek minden kimozdulási lehetőséget, mert fogalmuk sincs mi az, hogy "24 órás anyaság".

Valahol olvastam, hogy a férj (apa) hazajön, leteszi a munkát a válláról, pihenni szeretne.

De az anya leteheti 8-10 óra után? Neem!

Viszont ezt nem képesek felfogni. De jobb is ez így. Ők a Marsról, mi meg a Vénuszról....:) csak meglegyen a bizalom, szeretet, tisztelet. És a női különprogramok:)

2011. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DarkChii ***** válasza:
Hehe... Kb. az mint nálunk, csak mi huszonéves pár vagyunk, másfél éve együtt, és még nincs gyerek. Nekem ezeket válaszolták: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2012. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!