Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura dolog, hogy nem...

Az fura dolog, hogy nem akarok menyasszony lenni?

Figyelt kérdés

Én nem akarok habosbabos menyasszonyi ruhát, nekem az is elég lenne ha csak felpróbálnék párat :D

A házassággal is úgy vagyok, hogy férjhez menni talán szeretnék majd, de elég lenne nekem egy pár fős polgári esküvő is. Nem szeretnék majd 100 fős lagzit meg ilyesmit. Az unokatesóm meg már 10 éves kora óta tervezi az esküvőjét, és mikor ezt elmondtam, h*lyének nézett....


2011. okt. 11. 16:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Na jó mondjuk én a gyerekeimet "tervezem" már kb 10 éves korom óta.
2011. okt. 11. 16:38
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

nem fura dolog, vagyunk így néhányan.

néha persze elkap a gépszíj, de általában idegesít az esküvő-mizéria

2011. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nem vagyunk egyformák.
2011. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, úgy hogy nem te vagy az egyetlen, akit nem izgat a nagy lagzi. :)
2011. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Én kifejezetten rosszul vagyok attól a szótól ,hogy esküvőszervezés :D Én kb úgy képzelem ,hogy egy szép hosszú ruhában ( esetleg népi hímzéssel, mert népművészet mániás vagyok ) nem templomban ( mert nem vagyok hívő ) és otthon buliznánk :) Sőt még abban is benne lennék ,hogy mi főzzünk-süssünk előtte..együtt a családdal és barátokkal és és és és csak örüljünk annak ,hogy összeházasodtunk :)
2011. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem fura.

Én sem akarok.

2011. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

szerintem nem gáz


tudom hogy fura ennyi idősen ilyeneket kijelenteni,de én már leszögeztem hogy soha nem akarok gyereket,se házasságot


végülis minek??


egy papír


ha meg válni szeretnék,sokkal bonyolultabb lenne mert válóperes ügyvéd meg stb...


13l

2011. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, én is ilyen lányt akarok majd elvenni, mert én is utálom az esküvősdit. Főleg a parasztesküvőt. :D Meg a kivagyiesküvőt.
2011. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik nem szeretik a nagy felhajtást, nem hiszem, hogy ez egy probléma lenne. Én mondjuk szeretem ezt az egész cécót, de nem szeretheti mindenki ugyan azt :)
2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most ezt a választ ne olvassa esküvő/menyasszony "őrült" , de én azt se értem hogy minek kell pl. menyasszonyi ruhát külön varratni? Elteszi a nagyszekrénybe, aztán néha-néha előveszi leporolgatni vagy mi?

Egyébként én se akartam sose nagy esküvőt, ruhám az volt szép fehér, de a babonákhoz se tartottuk magunkat, pl. a vőlegénnyel együtt néztük ki. Nem ettől lesz jó egy házasság.

2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!