Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem mozdulunk ki otthonró...

Ha sosem mozdulunk ki otthonról a párommal, az tönkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Szívesebben vagyunk otthon, filmezünk, főzünk, pihenünk. Rossz ha kimarad a haverokkal "bandázás", eljárogatás az életünkből?
2011. okt. 12. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiányzik egyikőtöknek sem, és jól érzitek magatokat így, akkor semmi gáz. De azért ne lustuljatok nagyon el, meg néha azért nem árt kicsit levegőzni... :P
2011. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi sem igazán járunk, idő sincs,mert a párom állandóan dolgozik, késő estig is.

De néha azért tartunk csajos estét, meg napokat. Párommal esetleg sétálni, borozni ha ki megyünk.

2011. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem rossz lenne. De ha ti nem érzitek így, akkor nem gáz.
2011. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez hosszútávon nem jó,erre jó példa az én családom,szüleim is olyan otthonülősek voltak mindig,és olyan elfásultak lettek,pedig még fiatalok
2011. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Rossz ha kimarad a haverokkal "bandázás"?" Nem baj szerintem sem, de azért a haverokat se hanyagoljátok el. Legalábbis ez az én véleményem.
2011. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, a tieteket nem teszi tönkre összenőttök. Persze lehet megunjátok egymást előbb, mint utóbb.

Viszont a haverokkal a kapcsolatotokat tönkreteheti, és ha szükség lenne rájuk egyszer későbbiekben, akkor igen ciki lenne előkapni őket. Vagy ha valami veletek történik, különmentek, vagy bármi ami miatt nem lehettek együtt, igen magányosak maradhattok.

Szerintem némi kapcsolattartás haverokkal egészséges, főleg ha ők hívnak. Ne zárkózzatok el teljesen, az nem jó.

2011. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez az életmód 5-10 évig jó lesz, aztán valamelyikőtök megváltozik és a másik ha nem veszi észre, akkor jön a baj.
2011. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ezt én úgy hívom,hogy nyugdíjas tempó.

hosszútávon ilyet nem lehet csinálni, egy ő után bele lehet fásulni,és ha egyszer kiborul valamelyikőtöknél a bili, arra az egész kapcsolat is rámehet.

egy kapcsolathoz szükséges a különlét is, a barátokkal barátnőkkel való együttlét,és igen,az egyedüllét is! különben egy idő után megfojtjátok egymást. kell a szabadság,én azt mondom!!

2011. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
* egy idő után...
2011. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikőtök igényelné, akkor igen.
2011. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!