Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Foglalkozzak...

Mit csináljak? Foglalkozzak velük?

Figyelt kérdés
az anyukám cigány az apám nem. szóval én félcigány vagyok. és most lessz a szülői értekezlet. eddig mindig a nővérem ment el aki 24 éves mert a szüleimnek dolgozni kellet. viszont most a nővérem elköltözött külföldre szóval ő nem jöhet szóba a szülői-vel kapcsolatba. az osztályom nagy része rasszista vagyis csak cigány gyűlőlö de az a leg furcsább hogy egy két ember aki engem mindig piszkál azzal hogy cigány vagyok hogy ŐK IS AZOK . na igen és most ki jöjjön el a szülőimre? apám biztos hogy nem mert 1.: dolgozik 2.: nagyon idegbeteg szóval csak ordítozna meg hepajkodna. anyámat meg tudom hogy nagyon rosszul esik neki de szégellem. 8.os vagyok és 3 éve csak azt hallom hogy : mivan cigány mész vasat lopni? pedig anyám nagyon sokat dolgozik és legálisan és csak a bőrén látszik hogy cigány.
2011. okt. 12. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt lenne az ideje hogy ne szégyelld anyukád!!!!Csak azért is Őt vidd, mutasd meg Neki hogy szereted, nem szégyelled!!!

Aki meg ilyen primitív dolgot képes beszólni magát jellemzi...Ne Te szégyeld anyukádat az ilyen primitív tuskók miatt!!!!!!!!!!!!Dolgozik, tisztességes, uh szerintem büszkélkedj Vele!!!!!!!!!

2011. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az anyukádat sose szégyeld:)és amint látom,csak ő tudna elmenni a szülőire.Szóval nyugodtan te is mehetsz vele és viselkedj természetesen:) És SOHA ne vedd fel az ilyet amiket mondanak.Nem kell velük foglalkozni.
2011. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de az a baj amit nem írtam oda hogy az osztálytáraim szülei is ilyenek. szóval én tudom hogy anyám mellé senki sem ülne mert ő cigány. oké van 1-2 szülő a barátnőim szülei akik igen de ha őksem ülnek mellé? amúgy azt hozzá teszem hogy nagyon szeretem az anyukámat *--*
2011. okt. 12. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:

Jaj, a szivem szakad meg ettől az egész helyzettől!

A rendes cigányok szenvednek a legtöbbet itt, ma az országban.


Azt mondom: ne szégyelld anyukádat! Legyél büszke, hogy ilyen nehéz helyzetben van munkája, is teszi a dolgát!! Azért, hogy Te tanulhass.

A szülőin nem lesznek ott azok az idétlenek, akik Téged bántanak! A tanár néni meg minden szülőhöz beszél, nem fog bántani senkit.

2011. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szülőkkel se törődj! Tanulj szorgalamsan, hogy anyukád is büszke lehessen Rád!
2011. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted akkor külön Te fogod megkérni hogy menjen el!!Nem üllnek mellé??? Nem baj.....talán ha megismerik jobban a szülőik alkalmával majd megismerik, előbb utóbb pedig lesz padtársa!!!!!
2011. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
amúgy még tanul is . mert elvégezte a 8 általánost és most valami program segítségével középsuliba jár. most 10-es. hát igen amúgy azlessz hogy anyu megy el :)
2011. okt. 12. 17:12
 8/16 anonim ***** válasza:

"amúgy még tanul is . mert elvégezte a 8 általánost és most valami program segítségével középsuliba jár. most 10-es. hát igen amúgy azlessz hogy anyu megy el :)"



énbezzeg 2 éve nemjárok suliba és nemislehet,megírom a

tesztet azt n em veszn ek fel,hogy rohadjanakmeg.

2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
most 10.es anyud?xdddd vagy csak én értettem félre?!!!:D
2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen 10.-es. ez baj?
2011. okt. 12. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!