Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Foglalkozzak...

Mit csináljak? Foglalkozzak velük?

Figyelt kérdés
az anyukám cigány az apám nem. szóval én félcigány vagyok. és most lessz a szülői értekezlet. eddig mindig a nővérem ment el aki 24 éves mert a szüleimnek dolgozni kellet. viszont most a nővérem elköltözött külföldre szóval ő nem jöhet szóba a szülői-vel kapcsolatba. az osztályom nagy része rasszista vagyis csak cigány gyűlőlö de az a leg furcsább hogy egy két ember aki engem mindig piszkál azzal hogy cigány vagyok hogy ŐK IS AZOK . na igen és most ki jöjjön el a szülőimre? apám biztos hogy nem mert 1.: dolgozik 2.: nagyon idegbeteg szóval csak ordítozna meg hepajkodna. anyámat meg tudom hogy nagyon rosszul esik neki de szégellem. 8.os vagyok és 3 éve csak azt hallom hogy : mivan cigány mész vasat lopni? pedig anyám nagyon sokat dolgozik és legálisan és csak a bőrén látszik hogy cigány.
2011. okt. 12. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, ha valaki cigány!!!!!!!!!

Az a szégyen, ha lop, csal, hazudik...mint az ország nagyjai...

Anyukád és apukád kemény munkából él, nem lopásból, kukázásból, kéregetésből. Innentől kezdve, mindegy a származás!

2011. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
énis így gondolom de az osztályom nem . ott csak a bőr színe számít. amúgy nem csak a gyerekek ilyenek. van 1-2 tanárom akik azóta bunkók velem hogy megnézték anyám leánykori nevét. és ez nem vicc !
2011. okt. 12. 17:27
 13/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

énis így gondolom de az osztályom nem . ott csak a bőr színe számít. amúgy nem csak a gyerekek ilyenek. van 1-2 tanárom akik azóta bunkók velem hogy megnézték anyám leánykori nevét. és ez nem vicc !"



ezt elhiszem,a tanárok facfejek.

2011. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát igen .. főleg az ilyen sulikba ahová én járok ahol még rendes wc sincs.
2011. okt. 12. 17:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal, és légy büszke anyukádra.

És az sem "gáz", hogy most tizedikes. Miért lenne? :) Ő benne legalább van annyi erő, hogy munka mellett is újrakezdje a tanulást, ez is nagy dolog ám.

Lehet idő kell ,hogy a szülők megismerjék anyukád, és talán más lesz a helyzet. A tanárok hozzáállása meg... Nem kommentálom, ezért van ilyen mélyen sok esetben a pedagógusok megítélése. Hagyd a fenébe a buta embereket, nem ér annyit. :)


22/L

2011. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oké és köszi :)
2011. okt. 12. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!