Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom kevesebbszer...

Ha a párom kevesebbszer csókol meg mint a kapcsolatunk elején, azt jelenti már kevésbé szeret?

Figyelt kérdés
Szájrapuszi sok van, de igazán szenvedélyes csók már csak szexnél.
2011. okt. 13. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem írtad, mióta tart a kapcsolat, de egyébként sztem normális. A szerelem, szenvedély bizony elmúlik idővel, és marad helyette a szeretet.Természetes, hogy a lángolás nem tart örökké.
2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Kevésbé szeret szerelemmel, de attól még szeretettel ugyanúgy, vagy jobban is szerethet. Ha hiányolod a csókot, akkor izzítsd fel a levegőt.
2011. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezt én is gáznak tartom, ha a másik idővel elkezd "hanyatlani". Én úgy gondolom, hogy ezek a jó dolgok megtarthatók és nem szabadna ezeknek eltűnnie. Én ilyenkor szoktam lelépni. Mással.
2011. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem ezt. Ha az elején még szerette a szenvedélyes csókokat, akkor miért változik meg? Csak az elején volt rá szüksége, később már nem?
2011. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg te csókolod őt kevesebbszer.
2011. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezen mit nem lehet érteni?:) Mivel múlik a szenvedély, a szerelem, így nem vágynak/ vágyik annyira csókcsatákra. Ez nektek tényleg új ?:)
2011. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Mivel a csókolódzás tulajdonképp előjáték, bekerül arra a helyre ahová való. A szexhez.
2011. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Mióta vagytok együtt?

Nekem is volt ilyen párom. Zavart a dolog, szakítottam is (nem pont emiatt, de tény, hogy nagyon zavart) Szexen kívül nem akart megcsókolni (sőt szexnél se nagyon), "mert akkor feláll a farka" meg nem szereti, mert "nem férfias" (mi vaaan? akkor csókolózzak nővel?)

Próbáltam megbeszélni, de aki egyszerűen ilyen típus, az nagyon változtatni nem fog. Persze lehet, hogy a Te párod csak fáradt stb. és ha szeret, oda fog erre figyelni.

Mostani párommal nincs ilyen gond, remélem, soha nem is lesz.

2011. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

85% nem a szex előjátéka a csókolózás.

Ez a bensőséges összetartozás kinyilvánítása. Eléggé baj hogy egyesek a reszelés előjelének tartják.

Sokkal többet ér egy bensőséges csók mint egy tízperces reszelés...ha már a szeretet kinyilvánításánál tartunk.

2011. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

"A szerelem, szenvedély bizony elmúlik idővel, és marad helyette a szeretet.Természetes, hogy a lángolás nem tart örökké."


Olyan sokan írjátok ezt. Fel nem foghatom én ezt. Nem lehet, hogy a saját kapcsolat romlását akarjátok általánosítani? (Nem kötözködés.) Mert könnyebb elfogadni ha elhiszitek, hogy ez elkerülhetetlen?


Amúgy meg pusztán "szeretetből" hogy szexeltek????

2011. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!