Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak egy...

Mit vegyek a páromnak egy hónapos évfordulonkra?

Figyelt kérdés

keves ido, de nagyon jol megvagyunk szeressuk egymast, es szombaton lesz egy honapja hogy osszejottunk.szeretnem meglepni valamivel? ertekbe mennyi lehet hogy ne legyen sok? otleteket adnatok? egy 25 eves pasinak kelene...

24L


2011. okt. 13. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
semmit ne vegyél,max ha éltek már sexuális életet,akkor lepd meg egy sexy fehérnemüvel magad,és abban várd az ágyban
2011. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Jaaa! Az első az tényleg jó ötlet! :)


Én se vennék semmit,max főznék vmi finom vacsit.

2011. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

A szexi fehérneműt akartam én is írni, vagy süss neki sütit, és díszítsd ki vmivel :)

venni felesleges. Egy 15nek még talán, de egy 25 éves srácnak nem hiszem, h fontos a hónapforduló annyira, hogy ajándékot várna :)

2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy hónap még tényleg nagyon-nagyon rövid idő ahhoz, hogy külön vegyél neki valamit..

Az első válasza tökéletes amúgy szerintem is, annyi bőven elég..

2011. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
en gondoltam veszek egy kulcstartot egyik felen a kedvenc fotbalcsapatanak jelkepe a masikon a nevunket graviroztatnam... szerintetek ez jo?
2011. okt. 13. 21:08
 6/19 anonim ***** válasza:
ne riazd el szerintem,ez még nagyon korai lenne
2011. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Addig ne adj semmilyen ajándékot egy fiúnak,amíg te nem kapsz tőle ajándékot. Mindig a fiúnak kell kezdeményezni. Egy hónapos évfordulóra elég nevetséges is.
2011. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer megleptem a párom egy ehető fehérneművel (cukorkából volt a bugyi)!Mondanom sem kell mennyire örült neki :)
2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Egy hónapos évforduló??? Na olyat még nem hallottam.

Mindegy. Szerintem nem kell túllihegni azt az 1 hónapot..

Majd esetleg ha tényleg évfordulótok lesz akkor gondolkozz ajándékon.


30/F

2011. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
korai az még. Süss neki egy sütit max és kész. Én pénzért nem vennék, max csinálnék, de a nevünket semmibe sem gravíroztatnám ennyi idő után. Az már olyan komoly, hisz örökké megmarad. Ráérsz ezzel, én is odavoltam a barátomért egy hónap után, de csak megemlítettük, h de jó, egy hónap és együtt vacsoráztunk. Ennyi volt :) Később se kaptam ajándékot, de mindig megemlíti, pedig 21 éves
2011. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!