Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint nem normáli...

A családom szerint nem normális a viselkedésem, szerintem viszont csak rossz passzban vagyok. Szerintetek is gond van velem?

Figyelt kérdés

Volt párommal tavaly februárban szakítottunk, a születésnapomon költözött el. 3 évig éltünk együtt. Sógornőm mondta, hogy azóta nem látott mosolyogni.

Képtelen vagyok egy normális kapcsolatot kialakítani, egyszerűen az egyik sz.rból a másikba lépek...


Nem tudok elhelyezkedni, pályakezdő vagyok. Volt alkalmi munkám, nem fizettek ki.


Rengeteget sírok, sokat alszok, alig eszek ez tény, de hiába mondom nekik, hogy nincs baj, nem hiszik el. Azt mondják, hogy szerintük depressziós vagyok, vagy legalábbis afelé haladok...


Hogy értessem meg velük, hogy nincs bajom?


2011. okt. 13. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, ha valaki esetleg a munka miatt leosztana: minden nap keresek munkát, vagy alulképzett vagyok (nyelvvizsga, 2 OKJ, érettségi), vagy túlképzett.

Itthon mindent megcsinálok, főzök, mosok, takarítok, de ez nem munka.

2011. okt. 13. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de szerintem tényleg depresszió.

Ha pedig tévedek akkor sincs semmi, elmész egy szakemberhez, aki ad egy diagnózist arról, hogy nincs baj.

2011. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem joggal aggódik a családod.


"Rengeteget sírok, sokat alszok, alig eszek ez tény," - bocs, de ez depresszió :(


Tavaly február mér régen volt, valóban túl sokáig "gyászolod" a kapcsolatodat. Nyitnod kellene új lehetőségek felé (persze megértem, hogy nehéz normálisat találni)


A munkanélküliséggel gyakran jár együtt depresszió, ilyen esetekben a megoldást nem elsősorban a pszichológus, hanem a munka találása jelenti. (Bár lehet, a szakember is sokat segítene)

2011. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínüleg depresszió. Ha felfogod és megérted, könnyebb lesz segíteni rajta.
2011. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még valami kimaradt. Apukám 5 éve meghalt, ezt a mai napig nem tudtam feldolgozni. Biztos lesz, aki kinevet és szánalmasnak nevez, de még most is néha várom, hogy nyíljon az ajtó és Ő jöjjön be rajta.:(
2011. okt. 13. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Aki kinevet az barom.

Évek óta nem láttam azt, akit szeretek, a dolog teljesen reménytelen, vicc, hogy én még mindig érte vágyódom, mikor nálam tárgyilagosabb és mások életében pontos tanácsot adni tudó embert alig ismernek. A sajátommal mégsem vagyok rendben. A mai napig azt várom, hogy bekopogjon egy jegygyűrűvel a kezében és örökké együtt legyünk, mert nélküle fél ember vagyok.

Viszont ez nem normális érzés. Hallgass a családodra.

2011. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmi szánalmas nincs abban, hogy évek után is hiányzik, akit szerettél.
2011. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
viszont a rengeteg alvás, sírás, és nem étkezés igenis depressziós tünet.
2012. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!