Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En baratnomnek szeretnek...

En baratnomnek szeretnek ajandekozni valami nagyon szepet,3 evfordulonkra. Egy szep kepunket szeeretnem h ha tartalmazna az ajandek, csak nemtom h mi legyen az. Koszonom elore is a sok otletet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:37
 1/9 bánomisén ***** válasza:
79%

Előszöris: gratula!! :-)


Másodszor: hány évesek vagytok?


Harmadszor pedig: mekkora az a kép? Mert lehet képet tenni medálba, de egy hatalmas keretbe is, és a kettő között van még számtalan átmenet.

2011. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szép képkeret esetleg? Esetleg belegravíroztathatod valamibe a képeteket :)
2011. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy oldal ahol nagyon jó ajándéktárgyak vannak .Az oldal neve:Ajándék király (egyedi ,fényképes ajándékok).Keress rá,tényleg nagyon jó dolgok vannak ott ;).
2011. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- Egy szép nagy, szobához jól illő képkeret, benne a képpel

- Rá lehet tetetni párnára, bögrére, pólóra és még sok másra egy erre megfelelő üzletben

- Több képet összegyűjteni és egy naptárat vagy könyvecskét csináltatni/csinálni belőlük

- Egy kis képet kinyithatós <3 alakú medálba :)


Remélem tudtam segíteni és grat Nektek !

2011. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van valami,ami nagyon tetszik: Medálba bele lehet gravíroztatni a fényképet.Nagyon szépen meg tudják csinálni.Vegyél/csináltass(ötvössel) neki egy szív alakút és vagy rá gravíroztasd,vagy bele-ha kinyithatót választasz.Szerintem ez szép,én pl nagyon örülnék neki,ha ilyet kapnék.
2011. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:

20:45


Ez tényleg jó oldal, be is tettem a kedvencek közé, sosem lehet tudni... Köszi! :-)

2011. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :))!Szerintem is nagyon király az az oldal ;)!
2011. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindnekinek a segitseget :) SOKAT SEGITTETETEK a valaszaitokkal :) mar jopar otletet adtatok koszonom szepen MIDNENKINEK :)
2011. okt. 14. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!