Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom apámat, nem enged...

Utálom apámat, nem enged sehova! Miért?

Figyelt kérdés
Rohadtul unom apámat,nem enged sehova.Elvárja azt hogy itthon üljek.Eddig elengedett a barátaimmal bulizni,most már nem..Sokan mondják hogy félt,de mitől? Nem iszok,nem cigizek,nem volt még pasim.Nagyon unooom :'( Mit tegyek? 15/L
2011. okt. 15. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem baj kicsi lány.Morogj csak otthon,és tanulj..Neked ez a dolgod,apádnak meg az hogy vigyázzon rád..Majd 15-20 év múlva igazat fogsz neki adni..
2011. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
15évesen maradj otthon és barbizz.. 15 évesen nem bulizni kell járni...
2011. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Ezert utalod apadat? Egy kicsit tulreagalod.
2011. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van apádnak.
2011. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Te figyelj az édesapád az miatt aggódik hogy csalódsz az életben! csak nagyon félt a fiuktól! ő tudja h ebben a korban milyenek voltak a fiuk! hallgas rá! de ha nagyon úgy érzed tombolj! mutasd meg hogy nősz fell!de akkor pokol lesz a családodban az élet!
2011. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a tinik hajlamosak berugni és nem emlékezös szexelést csinálni, vagy megeröszakolhatnak, meg beletehetik a piádba a drogot. hiába te nem vagy olyan lány, a legtöbb tini mindent tagad,de ha meg is bizoik benned, másokban nem bizik.tiniként mindenki utálja a szüleit. ilyenkor keresed önmagad és minden igazságtalan. ezen mindenki átesik aztán 18-20 évesen hirtelen tullépsz rajta és teljesen más leszel.


oké felnöttként is megeröszakolhatnak nyilván de én pl hajlamos voltam utolso hévvel hazajönni és nyáron csinosan felöltözni. nem ribancosan de csinosan és egy két év mulva elkezdtem félni. rájöttem hogy ilyen késön csupa rossz ember mászkál és nagyon rákapnak a csinos lányokra. mai napig igyekszem 9re itthon lenni.de fiatalon vagány voltam és éjszaka mászkáltam. nem ért trauma de rájöttem hogy ez igy kockázatos.

2011. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
na ezért nem akarok én soha gyereket!
2011. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat,lehet igazatok van :/
2011. okt. 15. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért? Mert még gyerek vagy...
2011. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod én mindig haragudtam a szüleimre,hogy nem akartak elengedni szórakozni, mostmár megértem őket.22 éves vagyok,van egy kisfiam,nagyon féltem már most,hogy mi lesz ha ő is felnő és engednem kell szórakozni.Annyi hülye van ebbe a világba.Hány fiatal lányt erőszakoltak meg és mennyi nem derül ki.Hány fiút vernek meg.Megtudod,ha lesz egy gyereked.És beismered,hogy milyen hülye voltál ezért útálni a szüleidet!Mond meg őszintén.Jobb lenne,ha mondaná,hogy mehetsz és nem érdekli,hogy mi van veled???Ez is igazolja,hogy mennyire szeret téged!FÉLT,hogy ne legyen semmi bajod sem!Mert igen is ő felel érted!!!!Te még gyerek vagy!Lehet a bnőkkel nálatok is találkozni!
2011. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!