Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagoddal a...

Melyik családtagoddal a legroszabb a kapcsolatod? Miért? Van olyan ember a családban, akitől a falra mászol, de már nem is igazán tudod miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
En màr nem màszok semmitõl sem falra, mert nagyon alkalmazkodó tipus vagyok. Volna néha, amikor szivesen odamondanàm a magamét, de nem làtom értelmét.Jobb a békesség!
2011. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Van, anyósom.

Szerencsére ritkán találkozunk. Próbáltam alkalmazkodni hozzá, de esélytelen, nem szeretem, hogy kiszínez történeteket, pletykál, utána meg teszi az ártatlant, hogy ő nem is. Kétszínű, így mára már nem nagyon foglalkozom vele.

2011. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
nagyanyám. egyszerüen gyűlölöm, lehet érte oltani meg bármi, de képtelenség vele együtt élni. aki nem hiszi kipróbálhatja.
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én is együtt élek nagyanyámmal, szóval tudom milyen idegölő dolog...

Mondjuk nálunk még messze nem ő vezet...

2011. okt. 15. 21:43
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
És neked melyik családtagoddal a legrosszabb a viszonyod, kedves kérdező?
2011. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
én édesanyám nővérét gyűlöltem. bár 2 éve meghalt, és tudom, hogy halottról jót vagy semmit, de még egy olyan undorító embert, mint ő, a hátán nem hordott a föld.
2011. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Apu testvérei közül 1-gyel jó a kapcsolatunk, a többivel semmilyen. Jönnek ha kell valami. (7-en vannak tesók)

Anyuéból leginkább a nagyobbik öccse lányát rühellem. Olyan hülye, mint az anyja.

2011. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
A sógornőmmel. Ő maga a sátán! Szegény idióta öcsem meg tűr neki.
2011. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Nagynénikkel-nagybácsikkal nem tartjuk a kapcsolatot. Szóval csak a szűk családból tudok mondani példát. Az pedig az egyik bátyám. Nem idegesít, nem mászok tőle a falra, csak egyszerűen nem kerültem közel hozzá. Semmilyen a viszonyunk. Valamilyen szinten persze szeretjük egymást, kötődünk is egymáshoz, de nem úgy, mint általában a testvéreknél szokás ez. :(


24/N

2011. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
na igen a sógornőm is elég érdekes csaj....és báttyám lenyel neki mindent....de nálunk akkor is nagyanyám aki mindent visz...ha úgy szólít hogy "kis ribanc" az már kedvesnek számít:)
2011. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!