Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köszönetet szeretnénk mondani...

Köszönetet szeretnénk mondani a nagyszülőknek hogy egy nagyon nagy dolgot tettek értünk. Arra gondoltunk hogy egy ajándékkal fogunk kedveskedni, de mi lehetne az?

Figyelt kérdés
Nem számít az ára, a lényeg hogy 4 ember részesüljön belőle. Egy hatalmas ajándékcsomag az nem túl együgyű ajándék? Mit tehetnénk bele a szokásos kávé, tea, nasik helyett? Vagy valami sokkal jobb ötlet?
2011. okt. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Családi összejövetel, ahol mind ott vagytok, egy egyszerű vacsora, és a család előtt köszönjétek meg a segítséget a nagyiknak egy-egy csokor virággal, nagypapiknak egy üveg bor vagy hasonló.


Idős korban szerintem nem a kávé, csoki, hanem a jó család sokkal fontosabb.

2011. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk ilyen helyzetben, az én szüleimmel :))


Mi egy nagy fotókönyvet csináltattunk nekik a legszebb családi fotókkal, a cewe fotókönyvet írd be google-ba, le kell tölteni, magatok összeállíthatjátok, és szöveget is írhattok a képek mellé, szuper példákat is találtok a honlapon! Ha ti mind a két nagyszülőpárosnak akartok köszönetet mondani, csináltassatok kettőt. Mi az esküvő és a baba képeivel tettük tele, amiken velük vagyunk. Nagyon nagy örömet szereztünk vele. Én a középső két oldalra verset is írtam, a legelejére pedig férjemmel mindketten tollal írtunk pár kedves sort nekik.

2011. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készítsetek nekik albumot vagy naptárat a család képeiből. És egy nagy családi összeröffenésen adjátok át. Az idősebbek többet jelent egy-egy ilyen személyes jellegű ajándék mint bármi más! Ha album akkor annak az elejébe bele írhatjátok, h mit köszöntök nekik.
2011. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát fotókönyvet meg cd-t már kaptak, de most ilyet nem csináltatnék, mert ez más jellegű köszönet. Virág az alap lesz, de kéne valami más is hálánk jeléül.
2011. okt. 16. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy wellness kényeztető hétvége ?

Nálunk a családban nyerő lenne:)Szerintem örülnének neki

2011. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a pénz tényleg nem számít, akkor vigyétek el őket Hévízre, Bükkfürdőre, Hajdúszoboszlóra, Tapolcára etc... egy hétvégére és kényeztessétek őket...

Vagy ha még nagyon aktívak, akkor kirándulásra vigyétek, vagy egy szomszédos országba...


Az együttlét a legfontosabb, ha ezt még meg tudjátok fejelni ilyen élményekkel az biztos megható lesz.

2011. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!