Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szüleid...

Volt már olyan, hogy szüleid megakadályoztak valami -számodra nagyon fontos- dologban? Valami nagy csalódás miattuk? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Több dologban is okoztak csalódást, de amit sose fogok megbocsájtani, hogy nem hagytak továbbtanulni.

"Kellett" a pénz, tehát mentem dolgozni, most meg naponta hallgatom, hogy mennyit keresek, meg miért nem vagyok napilapszerkesztő, jogász, stb, mert többet keresnék.

Anyámnak minden irodai munka egyforma, és azt hiszi, egy érettségivel lehet karriert csinálni, csak béna vagyok.

2011. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uh, sajnálom...
2011. okt. 16. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm szülinapján volt ez az egész, két hónappal ezelőtt. Nagyban készülök a buliba mikor anyám megszólalt hogy sürgősen el kell mennünk a 20 km-re arrébb lévő városba utána kivisz a barátnőmhöz mondom jó de siessünk, persze azt ígérte hogy mire kezdődik a buli odaérünk e helyett anyám elnézte az utat és legalább 40 km-utat tettünk meg teljesen feleslegesen nekem már minden bajom volt majd amikor rájött hogy eltévedtünk akkor visszafelé menet már majdnem ott voltunk ahol kellett valami fontos ügyet kellett az nap elintéznie és akarta hogy én is menjek közbe kiderült hogy nem is akkor kellett volna mennie hazafelé megint eltévedtünk így a 17 órára való odaérkezés helyett lett kb 21:30 belőle persze a buliból nem lett akkor semmi mivel anyám nem tudott már elvinni mert kitalálta hogy rossz a kocsi amikor semmi baja nem volt nekem meg haza kellett ugranom az ajándékokért így kocsi kilőve mivel a buli ugye a szomszéd településen lett volna kb 5 km es út busz meg már akkor nem közlekedett így szépen lecsúsztam róla és ezt soha nem tudom megbocsátani neki.
2011. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kedvelték,akit én szeretek. A srácnak ez a fülébe jutott és azóta szépen finoman megkopott a kapcsolatunk. Pedig nekem ő a mindenem :( Ő is szeretett engem.

Ezt soha nem fogom megbocsátani..most szívhatok a szar kapcsolataimmal, mert senkit nem szeretek, csak őt. :(

2011. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves első,nálam dettó ugyan ez volt.
2011. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves első, nálam is ugyanez volt, bár én szerencsére azóta munka mellett elvégeztem egy fősikolát. Nem tartok még ott karrierben, mint azok, akik rögtön érettségi után tanultak tovább, de jó munkám van elfogadható fizetéssel, előrelépési, fejlődési lehetőséggel.

34N

2011. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló volt.

Mérnöknek akartam és kezdtem tanulni, csak anyámék szerint az nem nőnek való foglalkozás. 1-2 tárgyból meg is húztak (az évfolyamban átlagos tanuló voltam, BME-n ki az, akit nem húznak meg sosem), erre kiverte a hisztit, hogy nem erre nevelt engem, hogy egyetemen egyeseket hozzak.

Anyám nyomására beadtam BTK-s szakra ami az ő álma volt, átmentem oda, azt elvégeztem és most van egy semmire sem jó diplomám.

Őt pedig hallgathatom, hogy milyen semmirekellő, munkakerülő sz@r ember vagyok, hogy nem tudok munkát szerezni, nem fogom vinni semmire.

Na de ezzel? Hogyan? Ma még a mérnökivel sem lett volna biztos meló :( Ha lesz rá valaha pénzem, szeretném azt folytatni :(

2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szüleim elváltak, de még mindig indulatosak tudnak lenni egymással. Az esküvőmön kitört az indulat... nekem kellett "rendet rakni" köztük. Ez annyira rosszul esett nekem, hogy aztán hónapokig nem beszéltünk egymással.
2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az ő rossz házasságukat én szívtam meg, mert 10 éven keresztül nem kommunikáltak egymással, anyám félt elválni, apám meg lusta volt, én már kérleltem anyámat. Na most már végre sikerült rábeszélni. Ja amúgy meg ez a szar házasság miatt kialakult bennem egy "kissebb" depresszió amire most gyógyszert szedek.. És ettől nem tudtam soha tanulni se, ezért voltam mindig rossz tanuló mert rajtuk kattogott az agyam.
2012. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!