Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak hölgynek 50. születé...

Mit adjak hölgynek 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sógornőm decemberben lesz 50 éves, ha készteni kellene, addig meg tudnám csinálni, de tanácstalan vagyok.
2011. okt. 16. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
mi érdekli? mit szeret? milyen könyvek kötik le? mit tudnál készíeni? mi nem tudjuk.. hogy segítsünk?
2011. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. vannak naptarok(kalendar),amibe kepeket lehet beleragasztani,ha szeret olvasni ,könyvet,könyvjelzöt.En a baratnömnek,aki nem szereti a giccset,egy szep,takaros orat,radiocontrol(nem karorat),vettem,nagyon megörült neki.Parfüm stb.
2011. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamit ami érdekli, szereti biztos van valamilyen hobija.

De egy párszál virág is megteszi, attol függ mi a szokás a családban. Egyszerü ajándékok vagy inkább értékesebb dolgok ajándékozása a szokás.

2011. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam hobbit, mert nem jellemző. Neki a család minden, talán a kert még, ami mondhatnék.Amúgy varrni tudok, barkácsolni szeretek, ebben lehetne nekem tanácsot adni.Az eddigieket köszönöm, a naptárral jó ötletet kaptam, lehet, hogy kérek Édesanyjától képeket a gyerekkorából és az 50 éven átívelő képeket tennék bele a 12 hónapba.
2011. okt. 18. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen naptáras ajándéknak én is örülnék, ez szerintem is ha elkészited nagy öröm lesz a számára.
2011. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!