Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen nagyon jóba voltam egy...

Régen nagyon jóba voltam egy lánnyal, de mostanában picit eltávolodtunk. Lesz a szülinapja, szeretnék neki adni valamit. Ez megfelelő? 16L

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel mostanában nem szoktunk annyit együtt lenni (nem veszekedés miatt). De lesz mostanában szülinapja, és azért annyira nem vagyunk rosszban hogy ne adjak neki semmit. Nagyon szeret egy bonbont, ami 1200Ft körül van, azt vettem neki. Szerintetek elég az szülinapra? Nem vagyok a "személyes ajándékok" híve, vagyis nemtudom minek örülne ami személyes is :S. Ti mit szólnátok ha egy barátnőtöktől, akivel azért elég jóba vagytok, bonbont adna?
2011. okt. 16. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
természetesen nem "szerelemből"-barátnő xDD
2011. okt. 16. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:

én nagyon örülnék annak is

mi nem szoktunk ajándékozni mert nem állunk valami fényesen

inkább egész évben a közös nyaralásra gyűlytünk

örülni fog neki tuti :9

2011. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak 200 forintos csokit tudok venni, annak is örülni szoktak.
2011. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ajánld fel neki, hogy a szülinapja alkalmával menjetek el valahova (mozi, vásárlás, kávézó, teázó), mert úgyis régen voltatok együtt valahol és most itt az alkalom!
2011. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!