Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
7%

azt teheted,h felhagysz ezzel az önző hozzáállással,mielőtt a férjed faképnél hagy.


sterilizáltasd magad. ha nem akarsz gyereket,minek szenvedsz,és minek szenvedteted a férjed? ne haragudj,de valóban önző vagy. igenis van megoldás. a műtét 98%-os, a gumi 70%. még kérdés? egy vizsgálat,1 kis műtét epidurális érzéstelenítéssel.


ja és én is nő vagyok

2011. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
20%

neked kéne egyéni terápia

+ kéne párterápia

+ spermicid és pesszárium ;)

2011. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
6%

te nem szereted a férjed. ahogy beszélsz róla,látszik h lenézed,és magadat egy királynőnek gondolod,akinek a kénye-kedve mindenkinél előrébb való.


szégyelld magad.


tényleg köttesd el magad,az lenne a legtisztességesebb.


amúgy elképesztő,h te sértegeted folyton a férjed,és te csodálkozol h nem akar hozzád nyúlni? milyen jogon gúnyolod?

2011. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
90%

"nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás, könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik."


és ti még a kérdezőt küldenétek terápiára? az egyetlen hibája, hogy egy önző f*sszal él, aki lesz*rja, hogy traumatikus volt a szülés, lesz*rja, hogy rosszul van a gyógyszertől, lesz*rja, hogy esetleg abortuszra kellene mennie... rengeteg pár védekezik óvszerrel, érdekes módon sehol nem száradt le tőle a pasi farka. ez egy tapló állat, ha nem változtat sürgősen a hozzáállásán, ott kell hagyni.

2011. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
93%

Cyndel, a kérdezőnek a fóbiája miatt kell a terápia - "Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is. "


az, hogy egy p.öcs a férje, az párterápia részre tartozik (bár én az ilyet otthagynám, de nekem nincs vele közös gyerekem)

2011. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
93%

67%-os

érdekes, az én páromnak nincs baja a vibrátorral (ő vette) és tudja nagyon jól, hogy az orgazmussal is gondjaim vannak, ettől még nem veszi sértésnek, ha beszélek róla, hogy nekem hogy lenne jó ;)

2011. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Szerintetek mégis hogy legyen elköttetésem mikor ennyi erővel a pesszárium se lenne gond?

Nehéz volna ha az épületet se tudom megközelíteni, nemhogy széttegyem a lábam.

2011. okt. 17. 00:31
 8/64 anonim ***** válasza:
16%
nő vagyok. attól még h a férjnek adok igazat. a nők többsége hajlamost amazonként mindig a férfit hibáztatni. én nem.
2011. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ennyit érsz a párodnak. Szarik ő rád, meg az érzéseidre, lényeg hogy neki jó legyen. Tényleg ő életed nagy szerelme, a másik feled, társ a mindennapokban? Ez az önző pöts?
2011. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Ó, ő nagyon is szeretne s tud kedves lenni. De mikor már lent a naci s kérem vegye fel akkor jönnek a gondok. :(

Azt mondja miért nem próbálom újra a gyógyszert, lehet azóta "elmúlt a bajom". Pedig tudja, hogy csak rosszabb lett.

2011. okt. 17. 00:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!