Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mihez kezdjek....

Nem tudom mihez kezdjek. Velem van a baj? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, 35hetes kismama vagyok.

Amikor megtudtuk hogy babánk lesz mindketten nagyon örültünk, de 2-3hónapja nagyon megváltozott a párom viselkedése. Nagyon távolságtartó lett... Tegnap már annyira idegesített ez az egész,hogy nehezen, de kiszedtem belőle mi a baja. Előtte mindig csak annyit mondott, hogy ő egy "szar alak" aki nem érdemel meg minket. Most hogy tudom miért ilyen, teljesen kétségbe estem. :(

Azt mondta, a szex miatt ilyen, mert legtöbbször azon jár az esze hogy mással szexeljen. Én egész terhesség alatt mindent megtettem hogy ne érezze elhanyagoltnak magát,de ezek szerint valamit nagyon rosszul csináltam.

Egész éjjel még aludni sem tudtam.

Nem tudom mit csináljak, hogy viselkedjek ha hazajön. Nagyon megbántott ezzel az egésszel. :(


2011. okt. 17. 11:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
:(Megértelek.Én is nem olyan rég szültem.Nekem is hasonló modon távolság tartó volt a párom,hogy a sex miatt e nem tudom.Terhességem alatt és szülés után totál az alkoholba menekült.Ö is szar alaknak tartodta magát.Aztán "kikezdett"neten a volt nőjével én ezt megtudtam.Nagyon szarul esett,kiakadtam volt egy hatalmas nagy vitánk.1 héten keresztül minden áldott nap veszekedtünk,azután szépen megfogalmaztam neki az érzéseimet egy levélben.Megírtam neki ha nem változik meg,ha folytatja a flörtöt a csajjal elhagyom a gyerekekkel együtt.Azota lekopogom szent a béke.Újból normális.Szerintem ti is beszéljétek meg ezt?Lehet csak rosszul fogalmazott vagy nem tudom:(írj meg a fejleményeket 26/N
2011. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg egy sz@r alak, egy pondró a férjed! Nem túloz. Micsoda élet vár rátok?!
2011. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
hát ez naon gáz
2011. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
bepánikolt,tudja h most már nem ketten,hanem 3an lesztek,örökre. úgy érzi lehet h több mindent meg kellett volna élnie,de ezt ne vedd rossznak.
2011. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
81%
Most nem azért, de jó nagy f@szfej lehet az ilyen ember, akinek a szexen jár sz esze, miközben várandós vagy, és "életed párjának" a gyerekét várod. Nem csodálom hogy ilyen gondolatokkal szarul érzi magát. Elképzelem mennyire bánthat ezzel téged. Szerintem utazzatok el valahova kikapcsolódni csak ti ketten + a hasadban élő 1 fővel :) Vagy tedd magad vonzóvá, hogy a párod minden percben csak rád tudjon gondolni! Lepd meg valamivel, de ne vidd túlzásba.
2011. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Ne hibáztasd magad,erről nem te tehetsz!Ő tényleg egy sz@r alak.Vannak olyan férfiak,akik egyenesen undorodnak egy terhes nőtől.Lehet,hogy párod is ilyen.De remélem nem.

Ezt mindenképp meg kell beszélnetek,mert ez így nem állapot.Ha pedig nincs más megoldás,hagyd ott.Csak a gyermek kedvéért nem érdemes együtt maradni.Próbálj meg nem idegeskedni,mert ezzel magadnak és a babának is ártasz.Sok sikert,a babához pedig sok boldogságot:)

2011. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha férfi, aki eddig szeretett, már terhesen nem tetszel neki, ez nem normális.

Nem ez lenne a megfelelő hozzáállás. Megértem, h megbántott, mert ez tényleg szörnyű amit mondott.

Szerintem egy normális férfi ilyenkor is kívánatosnak tartja a feleségét ha igazán szereti.

Legalábbis szerintem ez a normális.

Szerintem ne te gondolkodj azon, hogy kéne viselkedned, hanem ő nézzen nagyon magába, h a feleségének, aki az ő gyerekét hordja a szíve alatt, képes volt ilyet mondani.

Nem hinném, h neked kéne bármiben is változnod.

Ha a férjed így gondolja, elég nagy baj van a felfogásával..

:(

2011. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a férjed igazán szeret. A feleségem 4 hónapos terhes, és ugyanúgy róla fantáziálok, és őt szeretgetem. Annyi változott csak, hogy néha alig merek hozzáérni, mert olyan kis törékeny, a hasában egy babával, óvni akarom őket, de mégis élvezni...:)

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy a férjed már megtette mással...


31/F

2011. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Elnezest, de a sz.r alak besz.art a jovotol. Gondolom, kis agyaba, kis eletebe nem megy egy baba. Jobb ha mar most pakol. Semmi koze a terhessegedhez, meg hogy valamit "nem jol" csinaltal. menni akar, es kesz. Engedd.
2011. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Állj! Állj! Állj! Ne ítéljétek már ezt a fickót ennyire!

Nem lépett félre, hanem őszintén feltárta, mi nyomasztja és ő is felismerte, hogy mindez hiba és nem jó.

Kérdező, Neked azt javaslom, hogy próbálj vele beszélni, mondd el, hogy tisztában vagy azzal, hogy a férfi természet milyen és - végy erőt magadon és azt is mondd ki, hogy - értékeled az őszinteségét. Ha nagyon nem bír magával, akkor inkább segítesz neki kézzel (bocsánat, nem akarok disznókodni, de másképp ezt nem lehet kifejezni), de szeretnéd, ha ő is felnőne ehhez az apaszerep-kérdéshez és kicsit tovább látna a testi vágyainál. Hidd el, ha nem mész neki "elvárásosan", hanem megértően viselkedsz, akkor hamar rá fog jönni a dolgok igazi mivoltára. Én nem látom annyira tragikusnak sz ő hozzáállását. Lehet, hogy kicsit nyomasztja a gyerekkel való felelősség közeledte, valószínűleg ez a szex dolog is. Ez egy új helyzet, amibe a nők belső indíttatásból jönnek bele, de igen, minket, férfiakat kicsik "tutujgatni" kell és Nektek nőknek átsegíteni, hogy ne lássuk annyira ijesztőnek ezt az egészet.

Szar alak akkor lenne a férjed, ha már töcskölné is a kis szöszi titkárnőt "értekezlet" címen.

2011. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!