Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy túléli?...

Van rá esély, hogy túléli? Rettenetesen félek.!

Figyelt kérdés

Van egy 74 éves mamám,akit tegnap délután a nagybátyám talált meg a földön feküdve.-Agyvérzés..-

Elvitték a miskolci kórházba,és az az utolsó hírem róla,hogy este begyógyszerezték és aludt.

Van rá esély hogy túléli?Nagyon félek :(

12/L


2011. okt. 17. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem én is imádom a mamámat aki 72 éves, nem tudom mi lenne velünk nélküle ő egy csodálatos személy, imádkozom a mamádért :(
2011. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a Mamádat... Jobbulást kívánok Neki, és szorítok Érte.

Mert esély mindenre van természetesen.

2011. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

VAN!

de azért fel kell készülni mindenre, soha nem lehet tudni, ez igaz ha az ember 10 éves, 20 éves, 30 éves stb stb....

De van rá saját tapasztalat, és ennyi idős volt a mama, azóta sajnos meghalt,

de az agyvérzése után sajnos nem volt már a régi, de szerettük, vele voltunk és így jó volt (nekünk legalábbis, szerintem ő már hamarabb el akart menni)

2011. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól függ. Pl. hogy mennyi idő múlva találtátok meg, és hogy mekkora területet érint az agyvérzés.

Sajnos ennyi idősen nagy a valószínűsége, hogy ha túl is éli, már nem lesz a régi, pl. lebénul vagy nem ismer meg.

Ha netán mégsem éli túl, meríts erőt abból, hogy a halála csak nektek fáj, neki nem, viszont sok szenvedéstől kímélte meg magát. De nem tudom, hogy 12 évesen megérted-e ezt. Ha nem, az sem baj, majd ha nagyobb leszel.

Gondolj rá jó szívvel, és szeresd őt nagyon, akár túléli, akár nem.

2011. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem már csak a dédmamám él,a nagyszüleimet nem ismertem.

most 95 éves és tavasszal volt agyvérzése,az maga a pokol volt amit átéltünk akkor,este telefonált a szomszéd,hogy baj van.Anya és apa kocsiba ült és elmentek.nekem másnap suli volt és nem mehettem velük.

féltem,h már soha többé nem fogom látni.

a bal oldala teljesen lebénult.

anya másnap hívott a suliban,h ha el akarok búcsúzni,akkor a köv. busszal menjek.

odaértem és egyfolytába engem hívott,de borzasztó volt látni.

szinte már mindenki a halált várta,a doki is azt mondta így pár nap max.

aztán eltelt 4 nap és mintha mise történt volna felült és enni kért.

azóta járt nála gyógytornász,pár lépést tud menni,így tolókocsiba van és sajnos pelenka de am teljesen ép szellemileg,normálisan egyedül eszik

csak el kellett fogadnunk azt a tényt,h a családunk jelenleg 30 km-re él egymástól

apa a mamánál,apa ápolja,mivel ő már nyugdíjas

anya és itthon

és 2-3 naponta megyünk oda

de él és szerencsére viszonylag minden rendben

én május óta hiszek a csodákban :)

mert ez tényleg az,hogy egy 95 éves ember a halálból jön vissza

jah és am a családunk vallásos,így abban a pár napban pap is volt nála,aki akkor azt mondta,h ez az az állapot,h a lélek elszakad a testből és most ez a harc folyik...

mikor anya felhívta,h minden rendben a mamival ő csak ámult és azóta is mieglátogatja a mamit 2-3 hetente

uh ne félj,ha a mamád azt akarja sikerülni fog neki és fel fog épülni,de a nem ez lesz,akkor meg gondolj rá mindig szeretettel és beszélj hozzá

nem ismerlek,de ha nem félsz és nem riadsz meg,akkor látogasd meg és mesélj neki a terveidről vele,én pl. ezt csináltam :) és sikerült felépült

puszi

19/L

2011. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami történt, de ne adjátok fel!


Egy 100 lakásos házban élek, a népszámláló mondja, hogy a 4. emeleten (régi ismerős hölgy) kórházban van állítólag, lehet, hogy már nem is él, mert agyvérzéssel elvitte a mentő. A néni túl van 80.-ik évén!


Mint az őrült rohantam fel: ajtót nyit. Igen, volt kórházban, egy hétig feküdt bent agyvérzéssel. Most még nem érzi magát teljesen jól, kicsit bizonytalanul jár, de már lent járt a földszinten, és sikerült is neki épségben visszajutni a lakásába!


Ilyen csodák is vannak! Nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni. Pedig mondom, ő már a 80 évet is túlélte.

A Te mamád is szerencsésen túljut rajta, csak bízz benne!

2011. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok a mamádnak, remélem, rendbe jön!

Szerencsés, hogy ilyen remek unokája van, sajnos nekem nincs jó kapcsolatom a nagyszüleimmel :(

2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ima nagymamádért


Hús-vérből várad, Istenem:

- család pillére, éke -

megroggyant most a súly alatt

egy lányka menedéke.


Húsnak és vérnek ura vagy

parancsolója sejtnek.

Építsd meg újra váradat:

hadd lakja még a gyermek...


Ölellek, kicsim, szeretettel. Kérem a Jóistent, hogy adja vissza őt neked. Veled együtt remélem.

2011. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!