Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szerelemről?...

Mit gondoltok a szerelemről? Hogyan vélekedtek róla?

Figyelt kérdés
Én az évek során rájöttem, hogy az egyik legszebb emberi érzés, az egyik legszebb dolog az életben a szerelem. Mindig is imádtam szerelmesnek lenni, mert akkor gyorsabban mentek a napok, jobban tudtam teljesíteni, szebbnek láttam a világot, és még a borús időben is mosolygós kedvem volt. Ha visszaemlékszem, alig volt olyan idő, hogy ne lettem volna szerelmes. Persze sokszor ez viszonzatlan, plátói érzés volt, de mégis tetszett. Mármint nem a szomorkodás, a lehangoltság, hanem maga a tudat: szerelmes vagyok. Sokszor a hírességekbe zúgtam bele (akik szerencsére, vagy éppen szerencsétlenségre) magyarok voltak, ezért általában többször is találkozhattam velük. Ezek a találkozások, a várakozás voltak életem egyik legszebb momentumai, és mindig szívesen gondolok vissza rájuk. Most viszont újra szerelmes vagyok, természetesen viszonzatlanul. Mit lehetne tennem? Hogy szépíthetném meg ezt az egészet? Nem akarom, és nem is tudom elfelejteni, mert imádom az egész embert, úgy ahogy van. Ti hogy vagytok ezzel a szerelem-dologgal? Mit tennétek a helyemben, ugyanis megint hírességről van szó?
2011. okt. 18. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát mintha csak én írtam volna ki a kérdést :D

Hány éves vagy?

2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a szerelem alapjában véve egy jó dolog. Sajnos az már kevésbé jó amikor nem viszonozzák, vagy éppen kényszerből neked kell viszonoznod. Én sajnos most ilyen helyzetben vagyok. A vőlegényem nagyon szeret engem, persze nekünk is voltak/vannak hullámvölgyeink, de így 3 és fél év után már egyáltalán nem vagyok szerelmes belé, de nem akarom megbántani őt. Nekem sajnos egy másik férfihoz húz a szívem, akinek szintén párkapcsolata van, és tudom, hogy soha nem hagyná ott a párját miattam, és nem is érez a szexuális vonzalmon kívűl semmi mást irántam.

Szóval én úgy gondolom, hogy alapjába véve jó dolog, de nagyon is fel tudja borítani az ember életét...

2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelem a szeretet egyfajta kifejeződése a másik iránt, úgyhogy én nem is tudok első látásra szerelmes lenni, csak ha már megszerettem valakit. Tényleg ez az egyik legszebb emberi érzés.
2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:11


Hát nem bántásként mondom de gyönyörű vagy mit nem mondjak,vőlegényed van ás más után sóvárogsz....ha a másik férfi bele menne te egyből kapnál az alkalmon és ha jön egy olyan aki ugyan így megdobogtatná a szívedet és nem lenne foglalt te le is lépnél....szerintem hagyd a vőlegényedet.Így akarsz hozzá menni hogy más után sóvárogsz?Ne haragudjál de ezt te öszinte kapcsolatnak neveznéd??Mert én nem bocsi,Bocsi ha őszinte voltam de úgy gondolom hogy ez nem fair....még ha nem csináltál semmit akkor sem.

2011. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én szeretek szerelmes lenni. Életemben először tapasztalom meg úgy, hogy igazán viszonzásra is talált.

Nem számítanak az évek, hogy közben gyerekek lettek, még mindig olyan lelkesedéssel vagyunk, mint vmi kis hülye tizenévesek. Persze ez rengeteg elfogadás, veszekedés és háború eredménye egymásért egymás ellen :). Szerintem inkább olyat próbálj találni, aki nem csak plátói szinten maradhat meg, mert óriási különbség!

2011. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem ha szerelem akkor szenvedés, én most vagyok szerelmes életemben először 18évesen, és lány vagyok.

Hát a féltékenység és az önbizalomhiány tombol bennem:( J szeretni, és jó maga a tudat h van 1 ember aki mindennél fontosabb neked, de nekem fájó és idegtépő.


Ki az a híresség légyszziiii mondd el:)

2011. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

én a viszonzott szerelemtől mindig csak szenvedtem. rabnak éreztem magam, a saját érzéseim rabjának.

viszont a plátói szerelmek felemeltek... rengeteg verset, festményt ihletett meg.

ha viszonzatlanul szeretek, boldog vagyok és alkotok...ha szeretek és szeretnek, sírva alszom minden nap el, arra gondolva, talán ez az utolsó, arra gondolva, hogy az érzéseim megkötnek, és nem az eszemmel gondolkozom, és minden célom dugába dől...

nem mindenkire hat egyformán a szerelem minden fajtája...

és lehet gyöngyörű, de pusztító is.

20/L

2011. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy még soha nem volt beteljesedett szerelemben részem. 22F
2011. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te érzel kedves válaszoló az egyáltalán nem szerelem ! Híresség után vágyódni, akiről semmit sem tudsz..

Kornis Mihály könyvében írnak erről a jelenségről, ami kifejezetten fiatal lányok tulajdonsága, de általában múló érzés. Majd te is rátalálsz arra a valakire, akivel szavak nélkül is, és tudni fogod, hogy ezek a mostani "szerelmeid" mind csak az elérhetetlen utáni vágyadat képezik le.

2011. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, sorry
2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!