Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már így a párkapcsol...

Éreztetek már így a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Hogy nem tudtátok pontosan hogy mit is éreztek a másik iránt.Mennyi idő után?Mi lett a kapcsolatotokkal?
2011. okt. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez előző 3 éves kapcsolatomban éreztem ezt kb másfél év utántól. Persze az érzés néha-néha elmúlott, aztán előjött. A másik fél nem törődömsége is rátett egy lapáttal, végül 3 év után én szakítottam vele.
2011. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolatomban már az első hónapban tudtam,hogy szerelmes vagyok.2éven belül igaz elmúlt.


De szerintem attól is függ,mennyit találkozik a két ember egymással,mit csinálnak az együtt töltött időben,hol vannak,együttélnek-e...


Nyílván egy olyan kapcsolatban,ahol heti 1-2 találkozó oldható csak meg ez már másként van.Szélsőségesebb lehet(vagy túlzott magány,és érdektelenség,vagy túlzott hiányból fakadó örömteli együttlét a sok várakozás után!)

2011. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok. Lassan 2 éve vagyunk együtt, de lehet már nem fogjuk megérni az évfordulót. Nincsenek közös programok, vagy csak olyan, amibe belekényszerülök.
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!