Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet anyós és...

Szerintetek lehet anyós és meny között jó kapcsolat? Az én anyósom engem kikészít!

Figyelt kérdés

A tapasztalat azt mutatja, hogy egy anyósnak(tisztelet a kivétel) se tetszik a menye.

Mi nem velük lakunk hanem külön, csak egy faluba és egy utcába, és állandóan hozza a kaját nekünk, ezzel azt éreztetve, hogy én nem főzök, vagy nem is tudom mire vélni ezt, és állandóan kibeszél másoknak, egy beszélgetést hallottam is és akkor nagyon kiborultam, persze bocsánatot kért, de nagyon zavar.Ti mit tennétek??


2011. okt. 19. 11:10
1 2 3 4
 1/32 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Az enyém is ilyen volt. Szerintem a fiús anyósok - tisztelet a kivételnek - féltékenyek a menyükre. Nekem 2 fiam van, és nagyon igyekezni fogok nem ilyennek lenni.
2011. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mit csinálnék???

Nem tudom, de utána hetekig csövön keresztül táplálnák...


Hadd kérdezzem meg, a párod mit szól mindehhez? Neki kellene helyre tenni a kedves mamát.

2011. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Mondd meg neki illedelmesen, hogy aranyos, meg kedves, de főzöl te.
2011. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Ne szivjàl mellre mindent, mert ez a hàzassàgotokat is megmérgezi.

Nekem nincs anyósom, de a férjem hùga beleavatkozik mindenbe.Sajnos igen is mérgezi a hàzassàgunkat, mert rajta van a vita.

2011. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
Sokszo mi menyek váltjuk ezt ki belőlük! Miért mindig másban keressük a hibát? Mi mindent jobban tudunk? Kérem ezen elgondolkodni!
2011. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon jó kapcsolatom van anyósommal, szinte második anyukám. :) Igaz, bevallotta, hogy tényleg a mai napig a pici fia marad a párom, de igyekszik elfogadni, hogy már nem csak az övé.
2011. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Az enyém is ilyen.

Sajnos meg kell várni, hogy a férjed tegye helyre.

(Nálunk ez évekbe telt ...)

Akkor se lesz tőle jobb az anyós, csak nektek lesz könnyebb elviselni :-)


Nekem van fiam és lányom is, és megfogadtam, hogy tündér anyós leszek


:-)

2011. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Anyóst lehet távolról szeretni, közelről viszont utálni. Én jóban vagyok az anyóssal, de nem élünk egy helyen. Viszont amikor találkozunk, akkor ugyanezeket játsza, kioktat, hogyan kell rántást csinálni, rizst főzni stb.


Ők mindig anyukák akarnak maradni, akik ellátják a kicsi fiukat, és szerintem az ilyen viselkedéssel csak jelezni szeretnék, hogy bizony akkor is ők főznek, takarítanak, vasalnak a legjobban.

2011. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Nagy büszkeségem, amikor párom a töltött káposztámra, azt mondta sose evett ilyen finomat. Pedig anyós szerintem jobbat csinál :D
2011. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor a menyek állnak eleve rosszul az egészhez.


Én imádom az anyósomat, persze ezer dologba bele tudnék kötni, ha akarnék, de nem akarok. Felnőtt ember vagyok, képes vagyok elviselni más hibáit (nekem is vannak), főleg, ha a férjem édesanyjáról van szó, akit tisztelek.

2011. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!