Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes család modell?

Mi a helyes család modell?

Figyelt kérdés
Szegény,nagyon egyszerű családból származom.3 éve van párom,aki anyagilag nagyon jól áll.Imádom őt,és bármilyen meglepő nem a pénz miatt!!!Sok veszekedés van köztünk amiatt,h nem tudok azonosulni az ő irányelveivel:Mivel ő keresi a pénzt az ő szava a döntő.Ő akarja megszabni mikor hova mehetek.Nála és a családjánál normális dolog az hogy ha nő cipekedik nem elvesszük tőle pl a szatyrokat,hanem inkább még adunk hozzá egyet pluszba.Ennyi idő után már nem tudom mi helyes és mi nem.Minden időm be van táblázva az ő dolgaival,magamra semmi időm nincs.Ti hogy látjátok ezeket a dolgokat?Valóban erről szól egy nő élete,h mindenről lemondva a férfit szolgálja?Válaszút elé kerültem és nem tudom mi lenne a helyes döntés.Imádom őt,de azt gondolom ez csak rosszabb lenne ha gyerekünk is születne.Mindíg azt mondja én látom rosszul a dolgokat és az a világ nem létezik,amit én elképzelek.Valóban az én világképem ferdült el?
2011. okt. 19. 12:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: mi a csomagokat a testi erő arányában osztjuk el, márpedig ő sokkal erősebb nálam. Egyenlőnek tekintjük egymást, de sose jutna eszébe velem nehezet cipeltetni. A cipelésben a teherbírást kell nézni,és úgy méltányosnak lenni.

17.08

2011. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

itt a válasz..zenében halgasd meg !!

http://www.youtube.com/watch?v=vcwcV4zVcLQ

2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egy szó: MENEKÜLJ!
2011. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

hol lehet ilyen rabszolgát kapni, mint te? nekem is kéne, csak pasiban... :D


viccet félretéve: ez a pasi nem az embert látja benned, lépj le, amíg tudsz. gyereket semmi esetre ne szülj neki. nem tudom, mennyi vagy, hogy attól félsz, kifutsz az időből? 40 körül? még afölött is van rá esély, hogy gyereked legyen.

2011. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Előttetek egy szingli áll,aki újra szabad emberként éli az életét.

2011. okt. 23. 00:32
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Régen az volt , anya, apa és néhány gyerek. Ma már azzal dicsekednek ha két "apa " van, vagy két " anya" van együtt.Sajnos.
2013. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolsó nem sok eszed lehet.

Amikor meleg párok gyereket nevelnek,akkor olyan felelőtlen,életképtelen,gyerekgyártó heterók gyerekeit veszik ki az árvaházból,akiknek sosem lett volna szabad szaporodniuk.

2014. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

ha én tartalakel akkor nagyjábol így lenne. nem teljsen,de ha látom,hogy megszakadsz akkor nem pakolok rád még 20kilót,de...

egyébként ez nem "helyes család modell" hanem az ő család modelljük.

2014. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!